Ciklo-Sport

Kona Splice 2023

Šifra proizvoda: 50023H01-#Z

909,00

-31%

630,30

Winter Special

Dodatan popust od 20% za jednokratno plaćanje gotovinom (novčanicama) i transakcijskim računom (uplata na račun):

504,24

Dodatan popust od 15 % za plaćanje karticama na rate:

535,76

Preporučena maloprodajna cijena proizvođača: 909,00
Ušteda (-45%): -404,76
Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 630,30
U cijenu je uračunat PDV.

Dostupno na lageru:

MLXL

Provjeri stanje u poslovnici:

Splice postiže savršenu ravnotežu udobnosti kruzer bicikla i hibrida.

Savršen je dodatak za kampiranje, odličan partner za vožnje po lokalnim parkovima i također vrhunski bicikl za na posao. Zbog svoje moderne geometrije savršeno se uklapa s kraćim reachom i mogućnošću instalacije droppera. Splice ima taman dovoljno hoda amortizera da ublaži udarce, a opet ga možete zaključati za učinkovito pedaliranje, hidraulične disk kočnice za snažno zaustavljanje te čvrste kotače i gume. Ovaj bicikl će vas navesti da istražite dalje nego ikad prije.

Specifikacija

DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaSuntour NEX Coil Spring 80mm
Stražnji amortizern/a
PogonShimano 22/32/42t
Ležaj pogonaFSA 68mm
PedaleKona JS2
LanacKMC Z8.3
Stražnji lančanikShimano Altus 11-34t 8spd
Prednji mjenjačShimano Tourney
Stražnji mjenjačShimano Tourney
Ručice mjenjačaShimano Altus
KočniceClarks M2 Hydraulic 160/160mm
Ležaj viliceFeimin FP-H863
VolanKona Aluminum Riser
Lula volanaKona Control
Cijev sjedalaKona Thumb w/Offset 31.6mm
SjedaloKona Crosstrail
ObručiDouble Wall alloy
Prednja glavčinaFormula 100x9mm
Stražnja glavčinaFormula 135x10mm
ŽbiceStainless Black 14g
Prednja gumaWTB Riddler 700x45c
Stražnja gumaWTB Riddler 700x45c

*Proizvođač zadržava pravo promjene svih specifikacija bez prethodne najave.

Geometrija

VeličinaSMLXL
1ST LENGTH381432483533
2TT LENGTH572597623647
3REACH398419439458
4STACK590603622641
5STANDOVER691734773812
6HT ANGLE70707070
7HT LENGTH110130150170
8ST ANGLE73.573.573.573.5
9CS LENGTH440440440440
10BB DROP58535353
11BB HEIGHT297302302302
12WHEELBASE1072110011271153
13FRONT CENTER638666692718
14FORK LENGTH467467467467
15FORK OFFSET42424242
Geometrija

Odabir veličine: Kona

Visina vozačaUnutarnja duljina noguHardtailFullsuspensionKonaSuperiorDrag
144-155cm61-69cmXSXSSmallSmallSmall
150-160cm66-74cmSmallSmallSmallSmallSmall
155-170cm69-76cmSmall, MediumSmall, MediumSmall, MediumSmall, MediumSmall, Medium
165-180cm74-79cmMediumMediumMediumMediumMedium
175-185cm76-84cmMedium, LargeMedium, LargeMedium, LargeMedium, LargeMedium, Large
180-190cm81-89cmLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XL
185-200cm84-91cmLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XL

Kako izmjeriti unutarnju duljinu nogu?

Mjerenje unutarnje duljine nogu (UDN ili "inseam") jedna je od najtočnijih mjera za određivanje visine sjedala na biciklu ili izbor veličine okvira bicikla.

  • Obucite hlače u kojima vozite bicikl
  • Bosi stanite uspravno uz zid
  • Knjigu tvrdih korica stavite među noge i podignite kao da sjedite na sjedalu bicikla
  • Pomoćnik neka vam izmjeri udaljenost vrha knjige od poda
  • Dobivena visina je vaša unutarnja duljina noge (UDN)
UDN

Zatraži ponudu od 0-24h

Ponudu možeš zatražiti svaki dan od 0 do 24 sata, bilo koji dan u tjednu, svaki tjedan u mjesecu i svaki mjesec u godini.

Sve cijene su iskazane u Eurima i uključuju PDV.

Svi paketi koji se šalju su zaštičeni i zapakirani kako bi se izbjegla potencijalna oštećenja prilikom transporta.

Naruči iz udobnosti svog doma!

Kako zatražiti ponudu?

Artikl se dodaje u košaricu pritiskom na bijelu okruglu tipku u donjem desnom uglu zaslona. Nakon što su dodani svi artikli u košaricu, potrebno je prtisnuti crnu okruglu tipku također u donjem desnom uglu zaslona te ostaviti podatke za slanje ponude/narudžbe.

Proizvodi se naručuju odabirom, korištenjem menija i popunjavanjem elektronskog formulara za zahtjevom za ponudom. Proizvod se smatra naručenim kada kupac prođe cijeli postupak zahtjeva za ponudom i pritisne tipku "pošalji".

Izrada R1 ponude i računa na tvrtke - prilikom slanja zahtjeva za ponudom, u napomenu je potrebno navesti podatke o firmi (naziv, adresa i OIB).

Plaćanje i dostava

Dostava je dostupna na teritoriju cijele Republike Hrvatske.

Cijena dostave za sve dijelove i opremu je 7,00 € bez obzira na količinu proizvoda i/ili broj paketa, a za bicikle je 25,00 € po biciklu, osim regije Dubrovnik i mjesta s poštanskim brojem 20xxx gdje je cijena dostave 30,00 € po biciklu.

Narudžbe je moguće platiti uplatnicom, odnosno virmanom te internet ili mobilnim bankarstvom na naš IBAN po ponudi ili gotovinom prilikom dostave (pouzećem do maksimalnih 200,00 €). Za plaćanje pouzećem zaračunava se usluga plaćanja pouzećem koja iznosi 2,00 €.

Sve cijene na stranici su iskazane u Eurima (€) i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV). Trudimo se biti što točniji u opisu proizvoda, prikazu slika i cijena, ali ne možemo garantirati da su sve informacije 100% ispravne i bez grešaka. Svi artikli navedeni na stranici su dio naše ponude što ne znači da su dostupni u svakom trenutku. Za točnu provjeru stanja, molimo da nas kontaktirate putem e-maila ili telefonskog poziva.

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2008 - 2024 Ciklo-Sport d.o.o.