Ciklo-Sport

Kona Dew 2022 siva

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
Preporučena MPC proizvođača:
5.579,00 kn | 740,46
5.579,00 kn (28%)
3.999,00 kn
Ušteda: 1.580,00 kn
740,46 (28%)
530,76
Ušteda: 209,70

Kona Dew 2022 sivi

Dostupne veličine:
S
M
L
XL

Dew je klasičan svestrani gradski bicikl za one koji traže cijenovno pristupačnu i udobnu vožnju.

Moderniziran je sa slatkim novim 2x8 Shimano pogonom i integriranim ručicama kočnica i mjenjača. Jednakim udjelom funkcionalnosti i zabave, Dew je stvoren za skakutanje po gradskim bankinama, krstarenje biciklističkim stazama ili utrkivanje s lokalnim javnim prijevozom.

Specifikacija dijelova:

DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaKona Project Two Disc
PogonShimano Altus 22/36t
Ležaj pogonaFeimin 68mm
PedaleFeimin Platform
LanacKMC Z8.3
Stražnji lančanikShimano Altus 11-34t 8spd
Prednji mjenjačShimano Altus
Stražnji mjenjačShimano Altus
Ručice mjenjačaShimano Altus
KočniceTektro MDM280 Mechanical 160/160mm
Ležaj viliceFeimin FP-H863
VolanKona Aluminum Riser
Lula volanaKona Control
Cijev sicaKona Commuter 27.2mm
SjedaloKona Commuter
GlavčineFormula 100x9mm/135x10mm
ŽbiceStainless 14g
ObručiDouble Wall alloy
GumeWTB Horizon Comp 650x47c

Geometrija:

Geometrija
VeličinaSMLXL
1ST LENGTH420470520580
2TT LENGTH550597636686
3REACH398423439465
4STACK569607644682
5STANDOVER687722757798
6HT ANGLE70707070
7HT LENGTH135175215255
8ST ANGLE75747372
9CS LENGTH450450450450
10BB DROP70707070
11BB HEIGHT272272272272
12WHEELBASE1077111611461185
13FRONT CENTER636675705744
14FORK LENGTH410410410410
15FORK OFFSET50505050

Zatraži ponudu od 0-24h

Ciklo-Sport web za sve tvoje narudžbe radi od 0 do 24 sata, svaki dan u tjednu, svaki tjedan u mjesecu i svaki mjesec u godini.

Sve cijene su iskazane u Hrvatskim Kunama i Eurima te uključuju PDV.

Svi paketi koji se šalju su zaštičeni i zapakirani kako bi se izbjegla potencijalna oštećenja prilikom transporta.

Naruči iz udobnosti svog doma!

Kako zatražiti ponudu?

Artikl se dodaje u košaricu pritiskom na bijelu okruglu tipku u donjem desnom uglu zaslona. Nakon što su dodani svi artikli u košaricu, potrebno je prtisnuti crnu okruglu tipku također u donjem desnom uglu zaslona te ostaviti podatke za slanje ponude/narudžbe.

Proizvodi se naručuju odabirom, korištenjem menija i popunjavanjem elektronskog formulara za zahtjevom za ponudom. Proizvod se smatra naručenim kada kupac prođe cijeli postupak zahtjeva za ponudom i pritisne tipku "pošalji".

Izrada R1 ponude i računa na tvrtke - prilikom slanja zahtjeva za ponudom, u napomenu je potrebno navesti podatke o firmi (naziv, adresa i OIB).

Plaćanje i dostava

Dostava je dostupna na teritoriju cijele Republike Hrvatske.

Cijena dostave za sve dijelove i opremu je 35,00 kuna bez obzira na količinu proizvoda i/ili broj paketa, a za bicikle je 160,00 kuna po biciklu, osim regije Dubrovnik i mjesta s poštanskim brojem 20xxx gdje je cijena dostave 190,00 kuna po biciklu.

Narudžbe je moguće platiti uplatnicom, odnosno virmanom te internet ili mobilnim bankarstvom na naš IBAN po ponudi ili gotovinom prilikom dostave (pouzećem do maksimalnih 5.000,00 kuna). Za plaćanje pouzećem zaračunava se usluga plaćanja pouzećem koja iznosi 10,00 kuna.

Fiksni tečaj konverzije: 1 € = 7,53450 kn.

Sve cijene na stranici su iskazane u Hrvatskim Kunama (HRK) i Eurima (€) te uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV). Trudimo se biti što točniji u opisu proizvoda, prikazu slika i cijena, ali ne možemo garantirati da su sve informacije 100% ispravne i bez grešaka. Svi artikli navedeni na stranici su dio naše ponude što ne znači da su dostupni u svakom trenutku. Za točnu provjeru stanja, molimo da nas kontaktirate putem e-maila ili telefonskog poziva.

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2008 - 2022 Ciklo-Sport d.o.o.