Ciklo-Sport

Kona Dew 2022

Šifra proizvoda: 50022G01-#S

734,00

-28%

530,76

Winter Special

Dodatan popust od 20% za jednokratno plaćanje gotovinom (novčanicama) i transakcijskim računom (uplata na račun):

424,61

Dodatan popust od 15 % za plaćanje karticama na rate:

451,15

Preporučena maloprodajna cijena proizvođača: 734,00
Ušteda (-42%): -309,39
Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 530,76
U cijenu je uračunat PDV.

Dostupno na lageru:

XL

Provjeri stanje u poslovnici:

Dew je klasičan svestrani gradski bicikl za one koji traže cijenovno pristupačnu i udobnu vožnju. Dolazi kompletiran točno onime što je potrebno da vožnja bude glatka i ugodna.

Dew je učinkovit bicikl koji ima pogonski sklop sa širokim rasponom stupnjeva prijenosa i integriranim ručicama kočnice i mjenjača. U jednakoj mjeri je funkcionalan i zabavan, Dew je kao kod kuće bilo da preskačeš rubnike na gradskim vožnjama, krstariš biciklističkim stazama ili se okupljaš u lokalnom bircu.

Specifikacija

DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaKona Project Two Disc
Stražnji amortizern/a
PogonShimano Altus 22/36t
Ležaj pogonaFeimin 68mm
PedaleFeimin Platform
LanacKMC Z8.3
Stražnji lančanikShimano Altus 11-34t 8spd
Prednji mjenjačShimano Altus
Stražnji mjenjačShimano Altus
Ručice mjenjačaShimano Altus
KočniceTektro MDM280 Mechanical 160/160mm
Ležaj viliceFeimin FP-H863
VolanKona Aluminum Riser
Lula volanaKona Control
Cijev sicaKona Commuter 27.2mm
SjedaloKona Commuter
Prednja glavčinaFormula 100x9mm
Stražnja glavčinaFormula 135x10mm
ŽbiceStainless 14g
ObručiDouble Wall alloy
Prednja gumaWTB Horizon Comp 650x47c
Stražnja gumaWTB Horizon Comp 650x47c

*Proizvođač zadržava pravo promjene svih specifikacija bez prethodne najave.

Geometrija

VeličinaSMLXL
1ST LENGTH420470520580
2TT LENGTH550597636686
3REACH398423439465
4STACK569607644682
5STANDOVER687722757798
6HT ANGLE70707070
7HT LENGTH135175215255
8ST ANGLE75747372
9CS LENGTH450450450450
10BB DROP70707070
11BB HEIGHT272272272272
12WHEELBASE1077111611461185
13FRONT CENTER636675705744
14FORK LENGTH410410410410
15FORK OFFSET50505050
Geometrija

Odabir veličine: Dew

Visina vozačaUnutarnja duljina noguRoveLibreSutraDewCoco
147-155cm61-69cm48cm50cm48cmSmallXS
152-160cm66-74cm48-50cm50cm48-50cmSmallSmall
157-170cm69-76cm48-52cm50-52cm48-52cmSmall, MediumSmall, Medium
168-178cm74-79cm52-54cm52-54cm52-54cmMediumMedium
175-183cm76-84cm52-56cm54-56cm54-56cmMedium, LargeMedium, Large
180-188cm81-89cm54-58cm54-58cm54-58cmLarge, XLLarge
185-196cm84-91cm56-58cm58cm56-58cmXLXL

Kako izmjeriti unutarnju duljinu nogu?

Mjerenje unutarnje duljine nogu (UDN ili "inseam") jedna je od najtočnijih mjera za određivanje visine sjedala na biciklu ili izbor veličine okvira bicikla.

  • Obucite hlače u kojima vozite bicikl
  • Bosi stanite uspravno uz zid
  • Knjigu tvrdih korica stavite među noge i podignite kao da sjedite na sjedalu bicikla
  • Pomoćnik neka vam izmjeri udaljenost vrha knjige od poda
  • Dobivena visina je vaša unutarnja duljina noge (UDN)
UDN

Zatraži ponudu od 0-24h

Ponudu možeš zatražiti svaki dan od 0 do 24 sata, bilo koji dan u tjednu, svaki tjedan u mjesecu i svaki mjesec u godini.

Sve cijene su iskazane u Eurima i uključuju PDV.

Svi paketi koji se šalju su zaštičeni i zapakirani kako bi se izbjegla potencijalna oštećenja prilikom transporta.

Naruči iz udobnosti svog doma!

Kako zatražiti ponudu?

Artikl se dodaje u košaricu pritiskom na bijelu okruglu tipku u donjem desnom uglu zaslona. Nakon što su dodani svi artikli u košaricu, potrebno je prtisnuti crnu okruglu tipku također u donjem desnom uglu zaslona te ostaviti podatke za slanje ponude/narudžbe.

Proizvodi se naručuju odabirom, korištenjem menija i popunjavanjem elektronskog formulara za zahtjevom za ponudom. Proizvod se smatra naručenim kada kupac prođe cijeli postupak zahtjeva za ponudom i pritisne tipku "pošalji".

Izrada R1 ponude i računa na tvrtke - prilikom slanja zahtjeva za ponudom, u napomenu je potrebno navesti podatke o firmi (naziv, adresa i OIB).

Plaćanje i dostava

Dostava je dostupna na teritoriju cijele Republike Hrvatske.

Cijena dostave za sve dijelove i opremu je 7,00 € bez obzira na količinu proizvoda i/ili broj paketa, a za bicikle je 25,00 € po biciklu, osim regije Dubrovnik i mjesta s poštanskim brojem 20xxx gdje je cijena dostave 30,00 € po biciklu.

Narudžbe je moguće platiti uplatnicom, odnosno virmanom te internet ili mobilnim bankarstvom na naš IBAN po ponudi ili gotovinom prilikom dostave (pouzećem do maksimalnih 200,00 €). Za plaćanje pouzećem zaračunava se usluga plaćanja pouzećem koja iznosi 2,00 €.

Sve cijene na stranici su iskazane u Eurima (€) i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV). Trudimo se biti što točniji u opisu proizvoda, prikazu slika i cijena, ali ne možemo garantirati da su sve informacije 100% ispravne i bez grešaka. Svi artikli navedeni na stranici su dio naše ponude što ne znači da su dostupni u svakom trenutku. Za točnu provjeru stanja, molimo da nas kontaktirate putem e-maila ili telefonskog poziva.

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2008 - 2024 Ciklo-Sport d.o.o.