Ciklo-Sport

Kona Coco Green

Šifra proizvoda: 50022S01-#P

960,00

-17%

796,20

Winter Special

Dodatan popust od 20% za jednokratno plaćanje gotovinom (novčanicama) i transakcijskim računom (uplata na račun):

636,96

Dodatan popust od 15 % za plaćanje karticama na rate:

676,77

Preporučena maloprodajna cijena proizvođača: 960,00
Ušteda (-34%): -323,04
Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 796,20
U cijenu je uračunat PDV.

Dostupno na lageru:

LXL

Provjeri stanje u poslovnici:

Stilski bodovi su bitni. Coco odaje počast klasičnom europskom koraku kroz bicikle.

Unutarnje provučeni bužiri i sajle čuvaju liniju bicikla čistom i glatkom. WTB Horizon Comp gume sa zaštitom od bušenja čine probušenu gumu stvarčicom prošlosti. Ovo je bicikl koji kruzanje kvartom čini zabavnijim, pa te nitko neće osuđivati ako "zaboraviš mlijeko/pivu/vino" iz trgovine i vraćaš se to pokupiti.

Specifikacija

DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaKona Project Two Aluminum Disc
Stražnji amortizern/a
PogonSamox 39t/Guard
Ležaj pogonaFeimin 68mm
PedaleKona JS2
LanacKMC X9
Stražnji lančanikShimano HG200 11-32t 9spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačShimano Alivio SGS
Ručice mjenjačaShimano Acera
KočniceTektro HDM275 160/160mm
Ležaj viliceFeimin FP-H863
VolanKona Handplant
Lula volanaKona Commuter
Cijev sicaKona Thumb w/Offset 27.2mm
SjedaloKona Commuter
Prednja glavčinaFormula 100x9mm
Stražnja glavčinaFormula 135x10mm
ŽbiceStainless 14g
ObručiDouble Wall alloy
Prednja gumaWTB Horizon Comp w/ Puncture Protection 650x47c
Stražnja gumaWTB Horizon Comp w/ Puncture Protection 650x47c

*Proizvođač zadržava pravo promjene svih specifikacija bez prethodne najave.

Geometrija

VeličinaXSSML
1ST LENGTH370420470520
2TT LENGTH522550596636
3REACH385395423439
4STACK550578606644
5STANDOVER525543546553
6HT ANGLE70707070
7HT LENGTH115145175215
8ST ANGLE76757473
9CS LENGTH450450450450
10BB DROP70707070
11BB HEIGHT272272272272
12WHEELBASE1057107811151146
13FRONT CENTER617637675705
14FORK LENGTH410410410410
15FORK OFFSET50505050
Geometrija

Odabir veličine: Coco

Visina vozačaUnutarnja duljina noguRoveLibreSutraDewCoco
147-155cm61-69cm48cm50cm48cmSmallXS
152-160cm66-74cm48-50cm50cm48-50cmSmallSmall
157-170cm69-76cm48-52cm50-52cm48-52cmSmall, MediumSmall, Medium
168-178cm74-79cm52-54cm52-54cm52-54cmMediumMedium
175-183cm76-84cm52-56cm54-56cm54-56cmMedium, LargeMedium, Large
180-188cm81-89cm54-58cm54-58cm54-58cmLarge, XLLarge
185-196cm84-91cm56-58cm58cm56-58cmXLXL

Kako izmjeriti unutarnju duljinu nogu?

Mjerenje unutarnje duljine nogu (UDN ili "inseam") jedna je od najtočnijih mjera za određivanje visine sjedala na biciklu ili izbor veličine okvira bicikla.

  • Obucite hlače u kojima vozite bicikl
  • Bosi stanite uspravno uz zid
  • Knjigu tvrdih korica stavite među noge i podignite kao da sjedite na sjedalu bicikla
  • Pomoćnik neka vam izmjeri udaljenost vrha knjige od poda
  • Dobivena visina je vaša unutarnja duljina noge (UDN)
UDN

Zatraži ponudu od 0-24h

Ponudu možeš zatražiti svaki dan od 0 do 24 sata, bilo koji dan u tjednu, svaki tjedan u mjesecu i svaki mjesec u godini.

Sve cijene su iskazane u Eurima i uključuju PDV.

Svi paketi koji se šalju su zaštičeni i zapakirani kako bi se izbjegla potencijalna oštećenja prilikom transporta.

Naruči iz udobnosti svog doma!

Kako zatražiti ponudu?

Artikl se dodaje u košaricu pritiskom na bijelu okruglu tipku u donjem desnom uglu zaslona. Nakon što su dodani svi artikli u košaricu, potrebno je prtisnuti crnu okruglu tipku također u donjem desnom uglu zaslona te ostaviti podatke za slanje ponude/narudžbe.

Proizvodi se naručuju odabirom, korištenjem menija i popunjavanjem elektronskog formulara za zahtjevom za ponudom. Proizvod se smatra naručenim kada kupac prođe cijeli postupak zahtjeva za ponudom i pritisne tipku "pošalji".

Izrada R1 ponude i računa na tvrtke - prilikom slanja zahtjeva za ponudom, u napomenu je potrebno navesti podatke o firmi (naziv, adresa i OIB).

Plaćanje i dostava

Dostava je dostupna na teritoriju cijele Republike Hrvatske.

Cijena dostave za sve dijelove i opremu je 7,00 € bez obzira na količinu proizvoda i/ili broj paketa, a za bicikle je 25,00 € po biciklu, osim regije Dubrovnik i mjesta s poštanskim brojem 20xxx gdje je cijena dostave 30,00 € po biciklu.

Narudžbe je moguće platiti uplatnicom, odnosno virmanom te internet ili mobilnim bankarstvom na naš IBAN po ponudi ili gotovinom prilikom dostave (pouzećem do maksimalnih 200,00 €). Za plaćanje pouzećem zaračunava se usluga plaćanja pouzećem koja iznosi 2,00 €.

Sve cijene na stranici su iskazane u Eurima (€) i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV). Trudimo se biti što točniji u opisu proizvoda, prikazu slika i cijena, ali ne možemo garantirati da su sve informacije 100% ispravne i bez grešaka. Svi artikli navedeni na stranici su dio naše ponude što ne znači da su dostupni u svakom trenutku. Za točnu provjeru stanja, molimo da nas kontaktirate putem e-maila ili telefonskog poziva.

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2008 - 2024 Ciklo-Sport d.o.o.