Ciklo-Sport

Superior XP 909 White

Šifra proizvoda: 69022YG0-19B

1.365,00

-34%

899,00

Winter Special

Dodatan popust od 20% za jednokratno plaćanje gotovinom (novčanicama) i transakcijskim računom (uplata na račun):

719,20

Dodatan popust od 15 % za plaćanje karticama na rate:

764,15

Preporučena maloprodajna cijena proizvođača: 1.365,00
Ušteda (-47%): -645,80
Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 899,00
U cijenu je uračunat PDV.

Dostupno na lageru:

L

Provjeri stanje u poslovnici:

Superior XP 909 početni je model nove generacije trkaćih okvira od aluminija. Trostruko butirana legura u kombinaciji s tehnologijom hidroformiranja omogućila je izradu "papirnatog" okvira sa svojstvima bliskim znatno skupljem karbonu.

Za pogon će se pobrinuti Shimano Deore, sustav s 11 brzina, a sigurnost jamče vrhunske Shimanove hidraulične kočnice. Vozači će također cijeniti Acros ležaj vilice i Schwalbe Rapid Rob gume. Ovaj bicikl odlična je ulaznica u svijet biciklizma maratonskih utrka ili cjelodnevnih ruta.

Specifikacija

DioModel
Materijal okviraAlu X6 Ultralite, Race Geometry, Conical Head Tube, BB92, Boost Thru axle 148x12mm, Inner cable routing
VilicaRockShox Judy Silver TK R, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, 100mm travel
Ležaj pogonaSHIMANO BB-MT500PA, PressFit, shell 41x92mm
Ležaj viliceAcros AZX-212 R5, ZS44/28.6 - ZS56/40
Stražnja osovinaSB01, TA12x171.5, M12xP1.5x15.5L, Black
Ručice mjenjačaSHIMANO DEORE SL-M5100-IR, RAPIDFIRE Plus, 11-speed
Stražnji mjenjačSHIMANO DEORE RD-M5100, Shadow Plus Design
Prednji mjenjačn/a
PogonONE Race, Alloy, 34T
Stražnji lančanikSHIMANO DEORE CS-M5100, 11-speed, 11-51T
LanacKMC X11 Grey
KočniceShimano MT410 / Shimano MT410, Shimano SM-RT30 180mm / Shimano SM-RT30 160mm
Prednja glavčinaShimano HB-TC500-15-B, 32H, CL, 15x110mm, Thru Type Axle
Stražnja glavčinaShimano FH-TC500-MS-B, 32H, CL, 12X148mm, Thru Type Axle
ObručiStars J25D, Disc, 32H
Prednja gumaSchwalbe Rapid Rob, KevlarGuard, 29x2.10''
Stražnja gumaSchwalbe Rapid Rob, KevlarGuard, 29x2.10''
ŽbiceSapim Leader, Stainless Black
Lula volanaONE Race, Alloy, 31,8mm, -7°
VolanONE Race, Alloy, 5mm rise, 760mm, 31.8mm
SjedaloFizi:k Terra Aidon X5, Alloy
Cijev sjedalaONE Race, Alloy, 27.2mm
Pedalen/a

*Proizvođač zadržava pravo promjene svih specifikacija bez prethodne najave.

Geometrija

VeličinaSMLXL
Wheel Size29''29''29''29''
BBDBB Drop (mm)55555555
ASeat Tube Length (mm)393431482533
BEffective Top Tube (mm)585610630650
SStack Height (mm)591600609619
RReach (mm)415437455472
CSeat Tube Angle74°74°74°74°
DHead Tube Angle69°69°69°69°
EChainstay Length (mm)440440440440
GHead Tube Length (mm)90100110120
FWheelbase (mm)1105113011511172
Stem Length (mm)60608080
Handlebar Width (mm)760760760760
Cranks Length (mm)170175175175
Geometrija

Odabir veličine: Superior

Visina vozačaUnutarnja duljina noguHardtailFullsuspensionKonaSuperiorDrag
144-155cm61-69cmXSXSSmallSmallSmall
150-160cm66-74cmSmallSmallSmallSmallSmall
155-170cm69-76cmSmall, MediumSmall, MediumSmall, MediumSmall, MediumSmall, Medium
165-180cm74-79cmMediumMediumMediumMediumMedium
175-185cm76-84cmMedium, LargeMedium, LargeMedium, LargeMedium, LargeMedium, Large
180-190cm81-89cmLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XL
185-200cm84-91cmLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XL

Kako izmjeriti unutarnju duljinu nogu?

Mjerenje unutarnje duljine nogu (UDN ili "inseam") jedna je od najtočnijih mjera za određivanje visine sjedala na biciklu ili izbor veličine okvira bicikla.

  • Obucite hlače u kojima vozite bicikl
  • Bosi stanite uspravno uz zid
  • Knjigu tvrdih korica stavite među noge i podignite kao da sjedite na sjedalu bicikla
  • Pomoćnik neka vam izmjeri udaljenost vrha knjige od poda
  • Dobivena visina je vaša unutarnja duljina noge (UDN)
UDN

Zatraži ponudu od 0-24h

Ponudu možeš zatražiti svaki dan od 0 do 24 sata, bilo koji dan u tjednu, svaki tjedan u mjesecu i svaki mjesec u godini.

Sve cijene su iskazane u Eurima i uključuju PDV.

Svi paketi koji se šalju su zaštičeni i zapakirani kako bi se izbjegla potencijalna oštećenja prilikom transporta.

Naruči iz udobnosti svog doma!

Kako zatražiti ponudu?

Artikl se dodaje u košaricu pritiskom na bijelu okruglu tipku u donjem desnom uglu zaslona. Nakon što su dodani svi artikli u košaricu, potrebno je prtisnuti crnu okruglu tipku također u donjem desnom uglu zaslona te ostaviti podatke za slanje ponude/narudžbe.

Proizvodi se naručuju odabirom, korištenjem menija i popunjavanjem elektronskog formulara za zahtjevom za ponudom. Proizvod se smatra naručenim kada kupac prođe cijeli postupak zahtjeva za ponudom i pritisne tipku "pošalji".

Izrada R1 ponude i računa na tvrtke - prilikom slanja zahtjeva za ponudom, u napomenu je potrebno navesti podatke o firmi (naziv, adresa i OIB).

Plaćanje i dostava

Dostava je dostupna na teritoriju cijele Republike Hrvatske.

Cijena dostave za sve dijelove i opremu je 7,00 € bez obzira na količinu proizvoda i/ili broj paketa, a za bicikle je 25,00 € po biciklu, osim regije Dubrovnik i mjesta s poštanskim brojem 20xxx gdje je cijena dostave 30,00 € po biciklu.

Narudžbe je moguće platiti uplatnicom, odnosno virmanom te internet ili mobilnim bankarstvom na naš IBAN po ponudi ili gotovinom prilikom dostave (pouzećem do maksimalnih 200,00 €). Za plaćanje pouzećem zaračunava se usluga plaćanja pouzećem koja iznosi 2,00 €.

Sve cijene na stranici su iskazane u Eurima (€) i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV). Trudimo se biti što točniji u opisu proizvoda, prikazu slika i cijena, ali ne možemo garantirati da su sve informacije 100% ispravne i bez grešaka. Svi artikli navedeni na stranici su dio naše ponude što ne znači da su dostupni u svakom trenutku. Za točnu provjeru stanja, molimo da nas kontaktirate putem e-maila ili telefonskog poziva.

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2008 - 2024 Ciklo-Sport d.o.o.