Ciklo-Sport

Superior XC 879 Black

Šifra proizvoda: 69022YD4-#C

1.155,00

-35%

756,39

Winter Special

Dodatan popust od 20% za jednokratno plaćanje gotovinom (novčanicama) i transakcijskim računom (uplata na račun):

605,11

Dodatan popust od 15 % za plaćanje karticama na rate:

642,93

Preporučena maloprodajna cijena proizvođača: 1.155,00
Ušteda (-48%): -549,89
Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 756,39
U cijenu je uračunat PDV.

Dostupno na lageru:

ML

Provjeri stanje u poslovnici:

Superior XC 879 aluminijski je bicikl sa sportskom geometrijom, 29'' kotačima i opremom za cjelodnevne izlete te sportsku vožnju po terenu i makadamskim cestama. Zahvaljujući odabranim gumama univerzalne ripne, također možeš udobno i brzo voziti čak i po biciklističkim stazama ili asfaltu.

Pouzdane Shimano komponente sa 2x10 omjerom brzina posebno su opremljene za vožnju po raznim terenima. Talijansko sjedalo, ergonomski gripovi, volan i ONE držač sjedala brinu se za potpunu udobnost. Zračna vilica osim udobnosti podržava precizno i ​​pouzdano upravljanje na terenu. Superior XC 879 između ostalog ima i pripremu za nosač tereta, blatobrane i nogar.

Specifikacija

DioModel
Materijal okviraAlu 6061 T6 Double Butted, Smooth Welding, Integrated Cable Routing
VilicaRST Aerial, 1-1/8'', 100mm travel
Stražnji amortizern/a
PogonONE Race, Alloy, 36-26T
Ležaj pogonaSHIMANO BB-52, BSA, shell 73mm
PedaleMarwi SP-610
LanacKMC X10
Stražnji lančanikSHIMANO DEORE CS-M4100, 10-speed, 11-42T
Prednji mjenjačSHIMANO DEORE FD-M4100-M, Side Swing, Front Pull
Stražnji mjenjačSHIMANO DEORE RD-M4120, Shadow Design
Ručice mjenjačaSHIMANO DEORE SL-M5100-L, 2-speed / SHIMANO DEORE SL-M4100-R, 10-speed
KočniceSHIMANO BL-MT200/BR-MT200, 160/160mm SM-RT10 hydraulic disc brake
Ležaj viliceONE CHH1505, 1-1/8'', ZS44/28.6 - ZS56/30
VolanONE Alloy, 12mm rise, 740mm, 31.8mm
Lula volanaONE Sport, Alloy, 31.8mm, -8°
Cijev sjedalaONE1 Sport Alloy, SP C207, 30.9mm
SjedaloSelle Royal Vivo
ObručiSTARS J25D, Disc, 32H
Prednja glavčinaSHIMANO HB-QC300, 32H, CL, M9X100mm, QR Type
Stražnja glavčinaSHIMANO FH-QC300-HM, 32H, CL, M10X135mm, QR Type
ŽbiceSapim Galvanized Black
Prednja gumaSchwalbe Smart Sam, KevlarGuard, 29x2.10''
Stražnja gumaSchwalbe Smart Sam, KevlarGuard, 29x2.10''

*Proizvođač zadržava pravo promjene svih specifikacija bez prethodne najave.

Geometrija

VeličinaSMLXL
WHEEL SIZE29''29''29''29''
ASEAT TUBE LENGTH (MM)406457508559
CSEAT TUBE ANGLE74°74°74°74°
BEFFECTIVE TOP TUBE LENGTH (MM)570590610630
RREACH (MM)393408428443
SSTACK HEIGHT (MM)615634634653
GHEAD TUBE LENGTH (MM)100120120140
DHEAD TUBE ANGLE69°69°69°69°
ECHAINSTAY LENGTH (MM)445445445445
BBDBB DROP (MM)60606060
FWHEELBASE (MM)1096111911391160
SPSEAT POST DIAMETER (MM)30.930.930.930.9
SEAT POST LENGTH (MM)350350350350
HANDLEBAR WIDTH (MM)740740740740
STEM LENGTH (MM)70709090
CRANK LENGTH (MM)170175175175
Geometrija

Odabir veličine: Superior

Visina vozačaUnutarnja duljina noguHardtailFullsuspensionKonaSuperiorDrag
144-155cm61-69cmXSXSSmallSmallSmall
150-160cm66-74cmSmallSmallSmallSmallSmall
155-170cm69-76cmSmall, MediumSmall, MediumSmall, MediumSmall, MediumSmall, Medium
165-180cm74-79cmMediumMediumMediumMediumMedium
175-185cm76-84cmMedium, LargeMedium, LargeMedium, LargeMedium, LargeMedium, Large
180-190cm81-89cmLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XL
185-200cm84-91cmLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XL

Kako izmjeriti unutarnju duljinu nogu?

Mjerenje unutarnje duljine nogu (UDN ili "inseam") jedna je od najtočnijih mjera za određivanje visine sjedala na biciklu ili izbor veličine okvira bicikla.

  • Obucite hlače u kojima vozite bicikl
  • Bosi stanite uspravno uz zid
  • Knjigu tvrdih korica stavite među noge i podignite kao da sjedite na sjedalu bicikla
  • Pomoćnik neka vam izmjeri udaljenost vrha knjige od poda
  • Dobivena visina je vaša unutarnja duljina noge (UDN)
UDN

Zatraži ponudu od 0-24h

Ponudu možeš zatražiti svaki dan od 0 do 24 sata, bilo koji dan u tjednu, svaki tjedan u mjesecu i svaki mjesec u godini.

Sve cijene su iskazane u Eurima i uključuju PDV.

Svi paketi koji se šalju su zaštičeni i zapakirani kako bi se izbjegla potencijalna oštećenja prilikom transporta.

Naruči iz udobnosti svog doma!

Kako zatražiti ponudu?

Artikl se dodaje u košaricu pritiskom na bijelu okruglu tipku u donjem desnom uglu zaslona. Nakon što su dodani svi artikli u košaricu, potrebno je prtisnuti crnu okruglu tipku također u donjem desnom uglu zaslona te ostaviti podatke za slanje ponude/narudžbe.

Proizvodi se naručuju odabirom, korištenjem menija i popunjavanjem elektronskog formulara za zahtjevom za ponudom. Proizvod se smatra naručenim kada kupac prođe cijeli postupak zahtjeva za ponudom i pritisne tipku "pošalji".

Izrada R1 ponude i računa na tvrtke - prilikom slanja zahtjeva za ponudom, u napomenu je potrebno navesti podatke o firmi (naziv, adresa i OIB).

Plaćanje i dostava

Dostava je dostupna na teritoriju cijele Republike Hrvatske.

Cijena dostave za sve dijelove i opremu je 7,00 € bez obzira na količinu proizvoda i/ili broj paketa, a za bicikle je 25,00 € po biciklu, osim regije Dubrovnik i mjesta s poštanskim brojem 20xxx gdje je cijena dostave 30,00 € po biciklu.

Narudžbe je moguće platiti uplatnicom, odnosno virmanom te internet ili mobilnim bankarstvom na naš IBAN po ponudi ili gotovinom prilikom dostave (pouzećem do maksimalnih 200,00 €). Za plaćanje pouzećem zaračunava se usluga plaćanja pouzećem koja iznosi 2,00 €.

Sve cijene na stranici su iskazane u Eurima (€) i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV). Trudimo se biti što točniji u opisu proizvoda, prikazu slika i cijena, ali ne možemo garantirati da su sve informacije 100% ispravne i bez grešaka. Svi artikli navedeni na stranici su dio naše ponude što ne znači da su dostupni u svakom trenutku. Za točnu provjeru stanja, molimo da nas kontaktirate putem e-maila ili telefonskog poziva.

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2008 - 2024 Ciklo-Sport d.o.o.