Ciklo-Sport

Superior XC 859 Grey

Šifra proizvoda: 69022YD3-#S

964,76

-34%

636,94

Winter Special

Dodatan popust od 20% za jednokratno plaćanje gotovinom (novčanicama) i transakcijskim računom (uplata na račun):

509,55

Dodatan popust od 15 % za plaćanje karticama na rate:

541,40

Preporučena maloprodajna cijena proizvođača: 964,76
Ušteda (-47%): -455,21
Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 636,94
U cijenu je uračunat PDV.

Dostupno na lageru:

L

Provjeri stanje u poslovnici:

Udoban bicikl za cjelodnevna putovanja izvan asfaltiranih cesta. Iz superiora su za pružanje maksimalne udobnosti uz zadržavanje sportskog karaktera, svaku veličinu opremili sa komponentama koje odgovaraju visini vozača. Suntourova vilica sa zaključavanjem pouzdano prigušuje učinke neravnog terena, a Shimano hidraulične disk kočnice osiguravaju pouzdano kočenje bilo na suhom ili mokrom.

Komponente su odabrane s ciljem jednostavnog, intuitivnog rada, što znači da će ti čak i 2x9 omjer brzina omogućiti penjanje na brda koja se nikada nisi usudio istražiti. Univerzalne gume otporne na bušenje osiguravaju kotrljanje bicikla na terenu dok ne usporavaju vožnju na asfaltu.

Specifikacija

DioModel
Materijal okviraAlu 6061 T6 Double Butted, Smooth Welding, Conical Head Tube, Inner cable routing
VilicaSR Suntour XCM HLO, 1-1/8", Coil, QR Type, Hydraulic Lockout, 100mm travel
Stražnji amortizern/a
PogonSHIMANO FC-MT101, 36-22T
Ležaj pogonaSHIMANO BB-UN101 122.5mm, BSA, shell 73mm
PedaleMarwi SP-610
LanacKMC X9
Stražnji lančanikSHIMANO CS-HG200-9, 11-36T
Prednji mjenjačSHIMANO FD-M3120-M, SIDE SWING, FRONT-PULL
Stražnji mjenjačSHIMANO ALIVIO RD-M3100 Shadow
Ručice mjenjačaSHIMANO ALIVIO SL-M3100-2L RapidFire Plus, 2-speed / RapidFire Plus,9-speed
KočniceSHIMANO BL-MT200/BR-MT200, hydraulic disc brake
Ležaj viliceFSA Orbit 1.5B No.57B, Zero Stack, 1-1/8''
VolanONE1 Alloy, MTB AL-312BT, 9° backsweep, 12mm rise, 740mm, 31.8mm
Lula volanaONE1 Sport MAS-D61248 Alloy, 31.8mm, +/-8°
Cijev sjedalaONE1 Sport Alloy, SP C207, 30.9mm
SjedaloSelle Royal Vivo HRN
ObručiStars J25DH, 32H
Prednja glavčinaSHIMANO HB-TX505, 32H, CENTER LOCK, QR Type
Stražnja glavčinaSHIMANO FH-TX505-8, 32H, CENTER LOCK, M10x135mm, QR Type
ŽbiceSapim Galvanized Black
Prednja gumaSchwalbe Smart Sam KevlarGuard, 29x2.10''
Stražnja gumaSchwalbe Smart Sam KevlarGuard, 29x2.10''

*Proizvođač zadržava pravo promjene svih specifikacija bez prethodne najave.

Geometrija

VeličinaSMLXL
WHEEL SIZE29''29''29''29''
ASEAT TUBE LENGTH (MM)406457508559
CSEAT TUBE ANGLE72.4°72°72°72.4°
BEFFECTIVE TOP TUBE LENGTH (MM)570590610630
RREACH (MM)372387407421
SSTACK HEIGHT (MM)620639639657
GHEAD TUBE LENGTH (MM)100120120140
DST ANGLE70°70°70°70°
ECHAINSTAY LENGTH (MM)445445445445
BBDBB DROP (MM)60606060
FWHEELBASE (MM)1066108711071128
SPSEAT POST DIAMETER (MM)30.930.930.930.9
SEAT POST LENGTH (MM)350350350350
HANDLEBAR WIDTH (MM)720720740740
STEM LENGTH (MM)70709090
CRANK LENGTH (MM)170175175175
Geometrija

Odabir veličine: Superior

Visina vozačaUnutarnja duljina noguHardtailFullsuspensionKonaSuperiorDrag
144-155cm61-69cmXSXSSmallSmallSmall
150-160cm66-74cmSmallSmallSmallSmallSmall
155-170cm69-76cmSmall, MediumSmall, MediumSmall, MediumSmall, MediumSmall, Medium
165-180cm74-79cmMediumMediumMediumMediumMedium
175-185cm76-84cmMedium, LargeMedium, LargeMedium, LargeMedium, LargeMedium, Large
180-190cm81-89cmLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XL
185-200cm84-91cmLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XL

Kako izmjeriti unutarnju duljinu nogu?

Mjerenje unutarnje duljine nogu (UDN ili "inseam") jedna je od najtočnijih mjera za određivanje visine sjedala na biciklu ili izbor veličine okvira bicikla.

  • Obucite hlače u kojima vozite bicikl
  • Bosi stanite uspravno uz zid
  • Knjigu tvrdih korica stavite među noge i podignite kao da sjedite na sjedalu bicikla
  • Pomoćnik neka vam izmjeri udaljenost vrha knjige od poda
  • Dobivena visina je vaša unutarnja duljina noge (UDN)
UDN

Zatraži ponudu od 0-24h

Ponudu možeš zatražiti svaki dan od 0 do 24 sata, bilo koji dan u tjednu, svaki tjedan u mjesecu i svaki mjesec u godini.

Sve cijene su iskazane u Eurima i uključuju PDV.

Svi paketi koji se šalju su zaštičeni i zapakirani kako bi se izbjegla potencijalna oštećenja prilikom transporta.

Naruči iz udobnosti svog doma!

Kako zatražiti ponudu?

Artikl se dodaje u košaricu pritiskom na bijelu okruglu tipku u donjem desnom uglu zaslona. Nakon što su dodani svi artikli u košaricu, potrebno je prtisnuti crnu okruglu tipku također u donjem desnom uglu zaslona te ostaviti podatke za slanje ponude/narudžbe.

Proizvodi se naručuju odabirom, korištenjem menija i popunjavanjem elektronskog formulara za zahtjevom za ponudom. Proizvod se smatra naručenim kada kupac prođe cijeli postupak zahtjeva za ponudom i pritisne tipku "pošalji".

Izrada R1 ponude i računa na tvrtke - prilikom slanja zahtjeva za ponudom, u napomenu je potrebno navesti podatke o firmi (naziv, adresa i OIB).

Plaćanje i dostava

Dostava je dostupna na teritoriju cijele Republike Hrvatske.

Cijena dostave za sve dijelove i opremu je 7,00 € bez obzira na količinu proizvoda i/ili broj paketa, a za bicikle je 25,00 € po biciklu, osim regije Dubrovnik i mjesta s poštanskim brojem 20xxx gdje je cijena dostave 30,00 € po biciklu.

Narudžbe je moguće platiti uplatnicom, odnosno virmanom te internet ili mobilnim bankarstvom na naš IBAN po ponudi ili gotovinom prilikom dostave (pouzećem do maksimalnih 200,00 €). Za plaćanje pouzećem zaračunava se usluga plaćanja pouzećem koja iznosi 2,00 €.

Sve cijene na stranici su iskazane u Eurima (€) i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV). Trudimo se biti što točniji u opisu proizvoda, prikazu slika i cijena, ali ne možemo garantirati da su sve informacije 100% ispravne i bez grešaka. Svi artikli navedeni na stranici su dio naše ponude što ne znači da su dostupni u svakom trenutku. Za točnu provjeru stanja, molimo da nas kontaktirate putem e-maila ili telefonskog poziva.

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2008 - 2024 Ciklo-Sport d.o.o.