Ciklo-Sport

Kona Process 134 DL 27,5 2021

Šifra proizvoda: 50021E02-21S

4.765,00

-45%

2.599,00

Winter Special

Dodatan popust od 15% za jednokratno plaćanje gotovinom (novčanicama) i transakcijskim računom (uplata na račun):

2.209,15

Dodatan popust od 10 % za plaćanje karticama na rate:

2.339,10

Preporučena maloprodajna cijena proizvođača: 4.765,00
Ušteda (-54%): -2.555,85
Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 2.599,00
U cijenu je uračunat PDV.

Dostupno na lageru:

XL

Provjeri stanje u poslovnici:

Za one koji preferiraju bicikl s 27,5" kotačima ili one koji su nižeg rasta, Process 134 DL 27,5 je kao dobitak na jackpotu.

Ubojita specifikacija koja predstavlja RockShox Pike Select RC DebonAir vilicu, Deluxe Ultimate stražnji amortizer. Sram GX/NX pogonski sklop i Sram G2 RS kočnice čine ovaj bicikl vrhunskim ubojicom staza. 134 DL 27,5 također je dostupan u veličini XS što ga čini izvrsnim izborom za vozače svih visina.

Specifikacija

DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted 134mm Travel
VilicaRockShox Pike Select RC charger DebonAir 140mm Tapered 110mm Spacing
Stražnji amortizerRockShox Deluxe Ultimate Trunnion
PogonSRAM NX Eagle DUB 34t X-Sync Eagle
Ležaj pogonaSRAM DUB PF92
Pedalen/a
LanacSRAM SX-Eagle
Stražnji lančanikSRAM NX-Eagle 11-50t 12spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačSRAM GX-Eagle
Ručice mjenjačaSRAM NX-Eagle
KočniceSRAM G2 RS 200/180mm
Ležaj viliceFSA Orbit 1.5 EP ZS
VolanKona XC/BC 35
Lula volanaKona XC/BC 35
Cijev sjedalaTrans-X Dropper +RAD Internal 31.6mm
SjedaloKona Trail
ObručiWTB KOM Light i30 TCS
Prednja glavčinaFormula 110x15mm
Stražnja glavčinaFormula 148x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
Prednja gumaMaxxis Minion DHF EXO TR 3C 29x2.5" WT
Stražnja gumaMaxxis Dissector EXO TR 3C 29x2.4" WT

*Proizvođač zadržava pravo promjene svih specifikacija bez prethodne najave.

Geometrija

VeličinaXSSMLXL
1ST LENGTH360385410450485
2TT LENGTH537567596625664
3REACH400425450475510
4STACK585595605615626
5STANDOVER674687712712711
6HT ANGLE6666666666
7HT LENGTH116127138149160
8ST ANGLE76.876.676.576.376.2
9CS LENGTH425425425425425
10BB DROP1212121212
11BB HEIGHT343343343343343
12WHEELBASE11311160119012191259
13FRONT CENTER706734761794834
14FORK LENGTH532735765532532
15FORK OFFSET4646464646
Geometrija

Odabir veličine: MTB Fullsuspension

Visina vozačaUnutarnja duljina noguHardtailFullsuspensionKonaSuperiorDrag
144-155cm61-69cmXSXSSmallSmallSmall
150-160cm66-74cmSmallSmallSmallSmallSmall
155-170cm69-76cmSmall, MediumSmall, MediumSmall, MediumSmall, MediumSmall, Medium
165-180cm74-79cmMediumMediumMediumMediumMedium
175-185cm76-84cmMedium, LargeMedium, LargeMedium, LargeMedium, LargeMedium, Large
180-190cm81-89cmLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XL
185-200cm84-91cmLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XL

Kako izmjeriti unutarnju duljinu nogu?

Mjerenje unutarnje duljine nogu (UDN ili "inseam") jedna je od najtočnijih mjera za određivanje visine sjedala na biciklu ili izbor veličine okvira bicikla.

  • Obucite hlače u kojima vozite bicikl
  • Bosi stanite uspravno uz zid
  • Knjigu tvrdih korica stavite među noge i podignite kao da sjedite na sjedalu bicikla
  • Pomoćnik neka vam izmjeri udaljenost vrha knjige od poda
  • Dobivena visina je vaša unutarnja duljina noge (UDN)
UDN

Zatraži ponudu od 0-24h

Ponudu možeš zatražiti svaki dan od 0 do 24 sata, bilo koji dan u tjednu, svaki tjedan u mjesecu i svaki mjesec u godini.

Sve cijene su iskazane u Eurima i uključuju PDV.

Svi paketi koji se šalju su zaštičeni i zapakirani kako bi se izbjegla potencijalna oštećenja prilikom transporta.

Naruči iz udobnosti svog doma!

Kako zatražiti ponudu?

Artikl se dodaje u košaricu pritiskom na bijelu okruglu tipku u donjem desnom uglu zaslona. Nakon što su dodani svi artikli u košaricu, potrebno je prtisnuti crnu okruglu tipku također u donjem desnom uglu zaslona te ostaviti podatke za slanje ponude/narudžbe.

Proizvodi se naručuju odabirom, korištenjem menija i popunjavanjem elektronskog formulara za zahtjevom za ponudom. Proizvod se smatra naručenim kada kupac prođe cijeli postupak zahtjeva za ponudom i pritisne tipku "pošalji".

Izrada R1 ponude i računa na tvrtke - prilikom slanja zahtjeva za ponudom, u napomenu je potrebno navesti podatke o firmi (naziv, adresa i OIB).

Plaćanje i dostava

Dostava je dostupna na teritoriju cijele Republike Hrvatske.

Cijena dostave za sve dijelove i opremu je 7,00 € bez obzira na količinu proizvoda i/ili broj paketa, a za bicikle je 25,00 € po biciklu, osim regije Dubrovnik i mjesta s poštanskim brojem 20xxx gdje je cijena dostave 30,00 € po biciklu.

Narudžbe je moguće platiti uplatnicom, odnosno virmanom te internet ili mobilnim bankarstvom na naš IBAN po ponudi ili gotovinom prilikom dostave (pouzećem do maksimalnih 200,00 €). Za plaćanje pouzećem zaračunava se usluga plaćanja pouzećem koja iznosi 2,00 €.

Sve cijene na stranici su iskazane u Eurima (€) i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV). Trudimo se biti što točniji u opisu proizvoda, prikazu slika i cijena, ali ne možemo garantirati da su sve informacije 100% ispravne i bez grešaka. Svi artikli navedeni na stranici su dio naše ponude što ne znači da su dostupni u svakom trenutku. Za točnu provjeru stanja, molimo da nas kontaktirate putem e-maila ili telefonskog poziva.

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2008 - 2024 Ciklo-Sport d.o.o.