Ciklo-Sport

Kona Lava Dome 2022 Purple

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
6,799.00 kn (23%)
5,249.00 kn
Ušteda: 1,550.00 kn
902.38 (23%)
696.66
Ušteda: 205.72

Kona Lava Dome 2022 ljubičasti

Dostupne veličine
15'' (S)
17'' (M)
19'' (L)
21'' (XL)

Lava Dome je nešto kao tvoj najbolji prijatelj, ali u obliku bicikla. Odličan je za vožnju po šumskim i brdskim stazama, odličan je u reliju po gradu, odličan je za skakutanje po susjednim stazama i najbolje od svega, sve to radi na pouzdan način.

Lava Dome donosi Microshift Advent 9 brzinski pogonski sklop sa clutchem na stražnjem mjenjaču kao i provedene bužire kroz okvir. Širi i jači 29" kotači koji mogu prihvatiti gumu do 2,6" čine ovaj bicikl spremnim za sve na njegovom putu.

Specifikacija dijelova:

DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaSuntour XCR 32 LO-R Coil Spring 100mm
PogonSamox 28t
Ležaj pogonaFeimin 73mm
PedaleKona JS2
LanacKMC X9
Stražnji lančanikMicroshift Advent 11-46t 9spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačMicroshift Advent w/ Clutch
Ručice mjenjačaMicroshift Advent
KočniceTektro HDM275 Hydraulic 180/160mm
Ležaj viliceFeimen HP-H868B
VolanKona XC/BC Riser
Lula volanaKona XC
Cijev sjedalaKona Thumb 31.6mm
SjedaloKona XC
ObručiAlex DP27K
Glavčine (p/z)Joytech 100x9mm / Joytech 135x10mm
ŽbiceStainless Black 14g
GumeWTB Trail Boss 29x2.25"

Geometrija:

Geometrija
VeličinaSMLXL
1ST LENGTH370420470530
2TT LENGTH576604636669
3REACH415440465500
4STACK624611620629
5STANDOVER727733738760
6HT ANGLE68686868
7HT LENGTH95105115125
8ST ANGLE75757575
9CS LENGTH450450450450
10BB DROP60606060
11BB HEIGHT315315315315
12WHEELBASE1135116411971231
13FRONT CENTER691720754787
14FORK LENGTH506506506506
15FORK OFFSET51515151

Zatraži ponudu od 0-24h

Ciklo-Sport web za sve tvoje narudžbe radi od 0 do 24 sata, svaki dan u tjednu, svaki tjedan u mjesecu i svaki mjesec u godini.

Sve cijene su iskazane u Hrvatskim Kunama i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV).

Svi paketi koji se šalju su zaštičeni i zapakirani kako bi se izbjegla potencijalna oštećenja prilikom transporta.

Naruči iz udobnosti svog doma!

Kako zatražiti ponudu?

Artikl se dodaje u košaricu pritiskom na bijelu okruglu tipku u donjem desnom uglu zaslona. Nakon što su dodani svi artikli u košaricu, potrebno je prtisnuti crnu okruglu tipku također u donjem desnom uglu zaslona te ostaviti podatke za slanje ponude/narudžbe.

Proizvodi se naručuju odabirom, korištenjem menija i popunjavanjem elektronskog formulara za zahtjevom za ponudom. Proizvod se smatra naručenim kada kupac prođe cijeli postupak zahtjeva za ponudom i pritisne tipku "pošalji".

Izrada R1 ponude i računa na tvrtke - prilikom slanja zahtjeva za ponudom, u napomenu je potrebno navesti podatke o firmi (naziv, adresa i OIB).

Plaćanje i dostava

Dostava je dostupna na teritoriju cijele Republike Hrvatske.

Cijena dostave za sve dijelove i opremu je 35,00 kuna bez obzira na količinu proizvoda i/ili broj paketa, a za bicikle je 160,00 kuna po biciklu, osim regije Dubrovnik i mjesta s poštanskim brojem 20xxx gdje je cijena dostave 190,00 kuna po biciklu.

Narudžbe je moguće platiti uplatnicom, odnosno virmanom te internet ili mobilnim bankarstvom na naš IBAN po ponudi ili gotovinom prilikom dostave (pouzećem do maksimalnih 5.000,00 kuna). Za plaćanje pouzećem zaračunava se usluga plaćanja pouzećem koja iznosi 10,00 kuna.

Sve cijene na stranici su iskazane u Hrvatskim Kunama (HRK) i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV). Trudimo se biti što točniji u opisu proizvoda, prikazu slika i cijena, ali ne možemo garantirati da su sve informacije 100% ispravne i bez grešaka. Svi artikli navedeni na stranici su dio naše ponude što ne znači da su dostupni u svakom trenutku. Za točnu provjeru stanja, molimo da nas kontaktirate putem e-maila ili telefonskog poziva.

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2008 - 2021 Ciklo-Sport d.o.o.