Ciklo-Sport

Kona Lana'i 2022 Black

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
5,999.00 kn (29%)
4,249.00 kn
Ušteda: 1,750.00 kn
796.20 (29%)
563.94
Ušteda: 232.26

Kona Lana'i 2022 Crni

Dostupne veličine
21'' (XL)

Svi se sjećamo svog prvog brdskog bicikla, a za mnoge to je bicikl baš poput Lana'i-a. Sa svojom pristupačnom cijenom i izvrsnom opremljenošću, Lana'i ti daje odličnu priliku za otkrivanje brdskog biciklizma, bez prevelikog početnog uloga. Lana'i-om tvoje istraživanje brdskih biciklističkih staza može započeti.

Lana'i dolazi s integriranim Shimano ručicama mjenjača i kočnica da pojednostavi kokpit i od sada dolazi u tri veličine kotača: 26" za XS, 27,5" za S i M, a 29" za L i XL.

Specifikacija dijelova:

DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaSuntour XCT30 DS Coil Spring 100mm
PogonShimano Altus 22/36t
Ležaj pogonaFeimin 73mm
PedaleKona JS2
LanacKMC Z8.3
Stražnji lančanikShimano HG200 12-32t 8spd
Prednji mjenjačShimano Altus
Stražnji mjenjačShimano Altus
Ručice mjenjačaShimano Altus
KočniceTektro M280 180/160mm
Ležaj viliceFeimen HP-H868B
VolanKona Aluminum Riser
Lula volanaKona Control
Cijev sjedalaKona Thumb w/Offset 31.6mm
SjedaloKona XC
ObručiAlex DP27K
Glavčine (p/z)Joytech 100x9mm / Joytech 135x10mm
ŽbiceStainless Black 14g
GumeWTB Trail Boss 29/27.5/26x2.25"

Geometrija:

Geometrija
VeličinaXSSMLXL
1ST LENGTH331370420470530
2TT LENGTH549572600631669
3REACH400415440465500
4STACK556585599620629
5STANDOVER675710718738760
6HT ANGLE67.568686868
7HT LENGTH100100115115125
8ST ANGLE7575757575
9CS LENGTH425435435450450
10BB DROP3050506060
11BB HEIGHT303304304315315
12WHEELBASE10851109113911921231
13FRONT CENTER662678709749787
14FORK LENGTH483490490506506
15FORK OFFSET4042425151

Zatraži ponudu od 0-24h

Ciklo-Sport web za sve tvoje narudžbe radi od 0 do 24 sata, svaki dan u tjednu, svaki tjedan u mjesecu i svaki mjesec u godini.

Sve cijene su iskazane u Hrvatskim Kunama i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV).

Svi paketi koji se šalju su zaštičeni i zapakirani kako bi se izbjegla potencijalna oštećenja prilikom transporta.

Naruči iz udobnosti svog doma!

Kako zatražiti ponudu?

Artikl se dodaje u košaricu pritiskom na bijelu okruglu tipku u donjem desnom uglu zaslona. Nakon što su dodani svi artikli u košaricu, potrebno je prtisnuti crnu okruglu tipku također u donjem desnom uglu zaslona te ostaviti podatke za slanje ponude/narudžbe.

Proizvodi se naručuju odabirom, korištenjem menija i popunjavanjem elektronskog formulara za zahtjevom za ponudom. Proizvod se smatra naručenim kada kupac prođe cijeli postupak zahtjeva za ponudom i pritisne tipku "pošalji".

Izrada R1 ponude i računa na tvrtke - prilikom slanja zahtjeva za ponudom, u napomenu je potrebno navesti podatke o firmi (naziv, adresa i OIB).

Plaćanje i dostava

Dostava je dostupna na teritoriju cijele Republike Hrvatske.

Cijena dostave za sve dijelove i opremu je 35,00 kuna bez obzira na količinu proizvoda i/ili broj paketa, a za bicikle je 160,00 kuna po biciklu, osim regije Dubrovnik i mjesta s poštanskim brojem 20xxx gdje je cijena dostave 190,00 kuna po biciklu.

Narudžbe je moguće platiti uplatnicom, odnosno virmanom te internet ili mobilnim bankarstvom na naš IBAN po ponudi ili gotovinom prilikom dostave (pouzećem do maksimalnih 5.000,00 kuna). Za plaćanje pouzećem zaračunava se usluga plaćanja pouzećem koja iznosi 10,00 kuna.

Sve cijene na stranici su iskazane u Hrvatskim Kunama (HRK) i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV). Trudimo se biti što točniji u opisu proizvoda, prikazu slika i cijena, ali ne možemo garantirati da su sve informacije 100% ispravne i bez grešaka. Svi artikli navedeni na stranici su dio naše ponude što ne znači da su dostupni u svakom trenutku. Za točnu provjeru stanja, molimo da nas kontaktirate putem e-maila ili telefonskog poziva.

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2008 - 2021 Ciklo-Sport d.o.o.