Ciklo-Sport

Kona Lana'i 2022 Blue

Šifra proizvoda: 50022B01-#P

797,00

-25%

597,12

Winter Special

Dodatan popust od 25% za jednokratno plaćanje gotovinom (novčanicama) i transakcijskim računom (uplata na račun):

447,84

Dodatan popust od 20 % za plaćanje karticama na rate:

477,70

Preporučena maloprodajna cijena proizvođača: 797,00
Ušteda (-44%): -349,16
Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 597,12
U cijenu je uračunat PDV.

Dostupno na lageru:

XL

Provjeri stanje u poslovnici:

Svi se sjećamo svog prvog brdskog bicikla, a za mnoge to je bicikl baš poput Lana'i-a. Sa svojom pristupačnom cijenom i izvrsnom opremljenošću, Lana'i ti daje odličnu priliku za otkrivanje brdskog biciklizma, bez prevelikog početnog uloga. Lana'i-om tvoje istraživanje brdskih biciklističkih staza može započeti.

Lana'i dolazi s integriranim Shimano ručicama mjenjača i kočnica da pojednostavi kokpit i od sada dolazi u tri veličine kotača: 26" za XS, 27,5" za S i M, a 29" za L i XL.

Specifikacija

DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaSuntour XCT30 DS Coil Spring 100mm
Stražnji amortizern/a
PogonShimano Altus 22/36t
Ležaj pogonaFeimin 73mm
PedaleKona JS2
LanacKMC Z8.3
Stražnji lančanikShimano HG200 12-32t 8spd
Prednji mjenjačShimano Altus
Stražnji mjenjačShimano Altus
Ručice mjenjačaShimano Altus
KočniceTektro M280 180/160mm
Ležaj viliceFeimen HP-H868B
VolanKona Aluminum Riser
Lula volanaKona Control
Cijev sjedalaKona Thumb w/Offset 31.6mm
SjedaloKona XC
ObručiAlex DP27K
Prednja glavčinaJoytech 100x9mm
Stražnja glavčinaJoytech 135x10mm
ŽbiceStainless Black 14g
BojaPlava
Prednja gumaWTB Trail Boss 29/27.5/26x2.25"
Stražnja gumaWTB Trail Boss 29/27.5/26x2.25"

*Proizvođač zadržava pravo promjene svih specifikacija bez prethodne najave.

Geometrija

VeličinaXSSMLXL
1ST LENGTH331370420470530
2TT LENGTH549572600631669
3REACH400415440465500
4STACK556585599620629
5STANDOVER675710718738760
6HT ANGLE67.568686868
7HT LENGTH100100115115125
8ST ANGLE7575757575
9CS LENGTH425435435450450
10BB DROP3050506060
11BB HEIGHT303304304315315
12WHEELBASE10851109113911921231
13FRONT CENTER662678709749787
14FORK LENGTH483490490506506
15FORK OFFSET4042425151
Geometrija

Odabir veličine: MTB Hardtail

Visina vozačaUnutarnja duljina noguHardtailFullsuspensionKonaSuperiorDrag
144-155cm61-69cmXSXSSmallSmallSmall
150-160cm66-74cmSmallSmallSmallSmallSmall
155-170cm69-76cmSmall, MediumSmall, MediumSmall, MediumSmall, MediumSmall, Medium
165-180cm74-79cmMediumMediumMediumMediumMedium
175-185cm76-84cmMedium, LargeMedium, LargeMedium, LargeMedium, LargeMedium, Large
180-190cm81-89cmLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XL
185-200cm84-91cmLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XL

Kako izmjeriti unutarnju duljinu nogu?

Mjerenje unutarnje duljine nogu (UDN ili "inseam") jedna je od najtočnijih mjera za određivanje visine sjedala na biciklu ili izbor veličine okvira bicikla.

  • Obucite hlače u kojima vozite bicikl
  • Bosi stanite uspravno uz zid
  • Knjigu tvrdih korica stavite među noge i podignite kao da sjedite na sjedalu bicikla
  • Pomoćnik neka vam izmjeri udaljenost vrha knjige od poda
  • Dobivena visina je vaša unutarnja duljina noge (UDN)
UDN

Zatraži ponudu od 0-24h

Ponudu možeš zatražiti svaki dan od 0 do 24 sata, bilo koji dan u tjednu, svaki tjedan u mjesecu i svaki mjesec u godini.

Sve cijene su iskazane u Eurima i uključuju PDV.

Svi paketi koji se šalju su zaštičeni i zapakirani kako bi se izbjegla potencijalna oštećenja prilikom transporta.

Naruči iz udobnosti svog doma!

Kako zatražiti ponudu?

Artikl se dodaje u košaricu pritiskom na bijelu okruglu tipku u donjem desnom uglu zaslona. Nakon što su dodani svi artikli u košaricu, potrebno je prtisnuti crnu okruglu tipku također u donjem desnom uglu zaslona te ostaviti podatke za slanje ponude/narudžbe.

Proizvodi se naručuju odabirom, korištenjem menija i popunjavanjem elektronskog formulara za zahtjevom za ponudom. Proizvod se smatra naručenim kada kupac prođe cijeli postupak zahtjeva za ponudom i pritisne tipku "pošalji".

Izrada R1 ponude i računa na tvrtke - prilikom slanja zahtjeva za ponudom, u napomenu je potrebno navesti podatke o firmi (naziv, adresa i OIB).

Plaćanje i dostava

Dostava je dostupna na teritoriju cijele Republike Hrvatske.

Cijena dostave za sve dijelove i opremu je 7,00 € bez obzira na količinu proizvoda i/ili broj paketa, a za bicikle je 25,00 € po biciklu, osim regije Dubrovnik i mjesta s poštanskim brojem 20xxx gdje je cijena dostave 30,00 € po biciklu.

Narudžbe je moguće platiti uplatnicom, odnosno virmanom te internet ili mobilnim bankarstvom na naš IBAN po ponudi ili gotovinom prilikom dostave (pouzećem do maksimalnih 200,00 €). Za plaćanje pouzećem zaračunava se usluga plaćanja pouzećem koja iznosi 2,00 €.

Sve cijene na stranici su iskazane u Eurima (€) i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV). Trudimo se biti što točniji u opisu proizvoda, prikazu slika i cijena, ali ne možemo garantirati da su sve informacije 100% ispravne i bez grešaka. Svi artikli navedeni na stranici su dio naše ponude što ne znači da su dostupni u svakom trenutku. Za točnu provjeru stanja, molimo da nas kontaktirate putem e-maila ili telefonskog poziva.

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2008 - 2024 Ciklo-Sport d.o.o.