Ciklo-Sport

Kona Fire Mountain 2022 Blue

Šifra proizvoda: 50022B02-#P

905,00

-18%

743,12

Winter Special

Dodatan popust od 25% za jednokratno plaćanje gotovinom (novčanicama) i transakcijskim računom (uplata na račun):

557,34

Dodatan popust od 20 % za plaćanje karticama na rate:

594,50

Preporučena maloprodajna cijena proizvođača: 905,00
Ušteda (-38%): -347,66
Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 743,12
U cijenu je uračunat PDV.

Dostupno na lageru:

XSS

Provjeri stanje u poslovnici:

Ovaj Konin klasik donosi neke od najfinijih stvari na svijetlo. Fire Mountain opremljen je novim Microshift Advent 9 brzinskim pogonskim sklopom kako bi mjenjanje brzina održao glatkim, a hidraulične kočnice kako bi se zaustavio na mjestu. Sa 100mm podesivom Suntour vilicom i pouzdanim WTB gumama na širim 27mm obručima, Fire Mountain pomaže graditi samopouzdanje van asfalta.

Dolazi u veličini XS s 26” kotačima, te u veličinama S-XL s kotačima 27,5”.

Specifikacija

DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaSuntour XCR 32 LO-R Coil Spring 100mm
Stražnji amortizern/a
PogonSamox 28t
Ležaj pogonaFeimin 73mm
PedaleKona JS2
LanacKMC X9
Stražnji lančanikMicroshift Advent 11-46t 9spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačMicroshift Advent w/ Clutch
Ručice mjenjačaMicroshift Advent
KočniceTektro HDM275 180/160mm
Ležaj viliceFeimen HP-H868B
VolanKona Aluminum Riser
Lula volanaKona Control
Cijev sjedalaKona Thumb w/Offset 31.6mm
SjedaloKona XC
ObručiAlex DP27K
Prednja glavčinaJoytech 100x9mm
Stražnja glavčinaJoytech 135x10mm
ŽbiceStainless Black 14g
Prednja gumaWTB Trail Boss 27.5x2.25"
Stražnja gumaWTB Trail Boss 27.5x2.25"

*Proizvođač zadržava pravo promjene svih specifikacija bez prethodne najave.

Geometrija

VeličinaXSSMLXL
1ST LENGTH331370420470530
2TT LENGTH549572600628667
3REACH400415440465500
4STACK556585599608622
5STANDOVER675710718724747
6HT ANGLE67.568686868
7HT LENGTH100100115125140
8ST ANGLE7575757575
9CS LENGTH425435435435435
10BB DROP3050505050
11BB HEIGHT303304304304304
12WHEELBASE10851109113911681208
13FRONT CENTER662678709737778
14FORK LENGTH483490490490490
15FORK OFFSET4042424242
Geometrija

Odabir veličine: MTB Hardtail

Visina vozačaUnutarnja duljina noguHardtailFullsuspensionKonaSuperiorDrag
144-155cm61-69cmXSXSSmallSmallSmall
150-160cm66-74cmSmallSmallSmallSmallSmall
155-170cm69-76cmSmall, MediumSmall, MediumSmall, MediumSmall, MediumSmall, Medium
165-180cm74-79cmMediumMediumMediumMediumMedium
175-185cm76-84cmMedium, LargeMedium, LargeMedium, LargeMedium, LargeMedium, Large
180-190cm81-89cmLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XL
185-200cm84-91cmLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XL

Kako izmjeriti unutarnju duljinu nogu?

Mjerenje unutarnje duljine nogu (UDN ili "inseam") jedna je od najtočnijih mjera za određivanje visine sjedala na biciklu ili izbor veličine okvira bicikla.

  • Obucite hlače u kojima vozite bicikl
  • Bosi stanite uspravno uz zid
  • Knjigu tvrdih korica stavite među noge i podignite kao da sjedite na sjedalu bicikla
  • Pomoćnik neka vam izmjeri udaljenost vrha knjige od poda
  • Dobivena visina je vaša unutarnja duljina noge (UDN)
UDN

Zatraži ponudu od 0-24h

Ponudu možeš zatražiti svaki dan od 0 do 24 sata, bilo koji dan u tjednu, svaki tjedan u mjesecu i svaki mjesec u godini.

Sve cijene su iskazane u Eurima i uključuju PDV.

Svi paketi koji se šalju su zaštičeni i zapakirani kako bi se izbjegla potencijalna oštećenja prilikom transporta.

Naruči iz udobnosti svog doma!

Kako zatražiti ponudu?

Artikl se dodaje u košaricu pritiskom na bijelu okruglu tipku u donjem desnom uglu zaslona. Nakon što su dodani svi artikli u košaricu, potrebno je prtisnuti crnu okruglu tipku također u donjem desnom uglu zaslona te ostaviti podatke za slanje ponude/narudžbe.

Proizvodi se naručuju odabirom, korištenjem menija i popunjavanjem elektronskog formulara za zahtjevom za ponudom. Proizvod se smatra naručenim kada kupac prođe cijeli postupak zahtjeva za ponudom i pritisne tipku "pošalji".

Izrada R1 ponude i računa na tvrtke - prilikom slanja zahtjeva za ponudom, u napomenu je potrebno navesti podatke o firmi (naziv, adresa i OIB).

Plaćanje i dostava

Dostava je dostupna na teritoriju cijele Republike Hrvatske.

Cijena dostave za sve dijelove i opremu je 7,00 € bez obzira na količinu proizvoda i/ili broj paketa, a za bicikle je 25,00 € po biciklu, osim regije Dubrovnik i mjesta s poštanskim brojem 20xxx gdje je cijena dostave 30,00 € po biciklu.

Narudžbe je moguće platiti uplatnicom, odnosno virmanom te internet ili mobilnim bankarstvom na naš IBAN po ponudi ili gotovinom prilikom dostave (pouzećem do maksimalnih 200,00 €). Za plaćanje pouzećem zaračunava se usluga plaćanja pouzećem koja iznosi 2,00 €.

Sve cijene na stranici su iskazane u Eurima (€) i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV). Trudimo se biti što točniji u opisu proizvoda, prikazu slika i cijena, ali ne možemo garantirati da su sve informacije 100% ispravne i bez grešaka. Svi artikli navedeni na stranici su dio naše ponude što ne znači da su dostupni u svakom trenutku. Za točnu provjeru stanja, molimo da nas kontaktirate putem e-maila ili telefonskog poziva.

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2008 - 2024 Ciklo-Sport d.o.o.