Ciklo-Sport

Kona Big Honzo DL 2021

Šifra proizvoda: 50021B08-#Z

1.925,00

-26%

1.433,27

Winter Special

Dodatan popust od 25% za jednokratno plaćanje gotovinom (novčanicama) i transakcijskim računom (uplata na račun):

1.074,95

Dodatan popust od 20 % za plaćanje karticama na rate:

1.146,62

Preporučena maloprodajna cijena proizvođača: 1.925,00
Ušteda (-44%): -850,05
Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 1.433,27
U cijenu je uračunat PDV.

Dostupno na lageru:

LXL

Provjeri stanje u poslovnici:

Big Honzo DL je domaćin hrpi nadogradnji za 2021. godinu.

Nova RockShox 35 Silver TK Solo Air vilica pruža 130mm hoda fine suspenzije. Shimano Deore 12 brzinski pogonski sklop održava mjenjanje brzina glatkim i Shimano hidraulične disk kočnice održavaju brzinu pod kontrolom. Sa podesivim TransX dropperom osigurava te da si uvijek u optimalnom položaju u vožnji i tubeless-ready 27,5+ WTB obruči i gume osiguravaju kotrljanje preko svih prepreka na putu.

Specifikacija

DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaRockShox 35 Silver TK Solo Air 130mm Tapered 110mm Spacing
Stražnji amortizern/a
PogonShimano Deore 12 spd 32t
Ležaj pogonaShimano 73mm
Pedalen/a
LanacShimano Deore 12spd
Stražnji lančanikShimano Deore 10-51t 12spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačShimano Deore 12spd
Ručice mjenjačaShimano Deore 12spd
KočniceShimano MT401 180/160mm
Ležaj viliceFSA No.57B
VolanKona XC/BC 35
Lula volanaKona XC/BC 35
Cijev sjedalaTrans-X Dropper Internal 31.6mm
SjedaloKona Trail
ObručiWTB ST i35 TCS 2.0
Prednja glavčinaShimano 110x15mm
Stražnja glavčinaShimano 148x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
Prednja gumaWTB Ranger TCS 27.5x2.8"
Stražnja gumaWTB Ranger TCS 27.5x2.8"

*Proizvođač zadržava pravo promjene svih specifikacija bez prethodne najave.

Geometrija

VeličinaSMLXL
1ST LENGTH370420470530
2TT LENGTH591619646684
3REACH425450475510
4STACK621630639649
5STANDOVER725725735760
6HT ANGLE67.567.567.567.5
7HT LENGTH95105115125
8ST ANGLE75757575
9CS LENGTH430430430430
10BB DROP50505050
11BB HEIGHT310310310310
12WHEELBASE1144117312011240
13FRONT CENTER718747776815
14FORK LENGTH541541541541
15FORK OFFSET51515151
Geometrija

Odabir veličine: MTB Hardtail

Visina vozačaUnutarnja duljina noguHardtailFullsuspensionKonaSuperiorDrag
144-155cm61-69cmXSXSSmallSmallSmall
150-160cm66-74cmSmallSmallSmallSmallSmall
155-170cm69-76cmSmall, MediumSmall, MediumSmall, MediumSmall, MediumSmall, Medium
165-180cm74-79cmMediumMediumMediumMediumMedium
175-185cm76-84cmMedium, LargeMedium, LargeMedium, LargeMedium, LargeMedium, Large
180-190cm81-89cmLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XL
185-200cm84-91cmLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XL

Kako izmjeriti unutarnju duljinu nogu?

Mjerenje unutarnje duljine nogu (UDN ili "inseam") jedna je od najtočnijih mjera za određivanje visine sjedala na biciklu ili izbor veličine okvira bicikla.

  • Obucite hlače u kojima vozite bicikl
  • Bosi stanite uspravno uz zid
  • Knjigu tvrdih korica stavite među noge i podignite kao da sjedite na sjedalu bicikla
  • Pomoćnik neka vam izmjeri udaljenost vrha knjige od poda
  • Dobivena visina je vaša unutarnja duljina noge (UDN)
UDN

Zatraži ponudu od 0-24h

Ponudu možeš zatražiti svaki dan od 0 do 24 sata, bilo koji dan u tjednu, svaki tjedan u mjesecu i svaki mjesec u godini.

Sve cijene su iskazane u Eurima i uključuju PDV.

Svi paketi koji se šalju su zaštičeni i zapakirani kako bi se izbjegla potencijalna oštećenja prilikom transporta.

Naruči iz udobnosti svog doma!

Kako zatražiti ponudu?

Artikl se dodaje u košaricu pritiskom na bijelu okruglu tipku u donjem desnom uglu zaslona. Nakon što su dodani svi artikli u košaricu, potrebno je prtisnuti crnu okruglu tipku također u donjem desnom uglu zaslona te ostaviti podatke za slanje ponude/narudžbe.

Proizvodi se naručuju odabirom, korištenjem menija i popunjavanjem elektronskog formulara za zahtjevom za ponudom. Proizvod se smatra naručenim kada kupac prođe cijeli postupak zahtjeva za ponudom i pritisne tipku "pošalji".

Izrada R1 ponude i računa na tvrtke - prilikom slanja zahtjeva za ponudom, u napomenu je potrebno navesti podatke o firmi (naziv, adresa i OIB).

Plaćanje i dostava

Dostava je dostupna na teritoriju cijele Republike Hrvatske.

Cijena dostave za sve dijelove i opremu je 7,00 € bez obzira na količinu proizvoda i/ili broj paketa, a za bicikle je 25,00 € po biciklu, osim regije Dubrovnik i mjesta s poštanskim brojem 20xxx gdje je cijena dostave 30,00 € po biciklu.

Narudžbe je moguće platiti uplatnicom, odnosno virmanom te internet ili mobilnim bankarstvom na naš IBAN po ponudi ili gotovinom prilikom dostave (pouzećem do maksimalnih 200,00 €). Za plaćanje pouzećem zaračunava se usluga plaćanja pouzećem koja iznosi 2,00 €.

Sve cijene na stranici su iskazane u Eurima (€) i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV). Trudimo se biti što točniji u opisu proizvoda, prikazu slika i cijena, ali ne možemo garantirati da su sve informacije 100% ispravne i bez grešaka. Svi artikli navedeni na stranici su dio naše ponude što ne znači da su dostupni u svakom trenutku. Za točnu provjeru stanja, molimo da nas kontaktirate putem e-maila ili telefonskog poziva.

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2008 - 2024 Ciklo-Sport d.o.o.