Ciklo-Sport

Superior X-Road Team Issue 2021

-23%

Ušteda: ~6,000.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
25,999.00kn
19,999.00kn

Superior X-Road Team Issue

Dostupne veličine
Trenutno nedostupno

Okvir od Mid Modulus karbona maksimalne krutosti, brzine i beskompromisnih performansi na cesti.

Savršena integracija sajli i bužira kroz okvir, kokpit i vilicu prikladno naglašava minimalistički dizajn.

Mehanički idealne operativne performanse, funkcionalnost, a uštedu u težini pruža Shimano Ultegra grupa, što je uobičajena pojava kod trkaćih strojeva.

Za veću udobnost vožnje na neravnim cestama s rupama, dolazi sa X-Road 30 mm gumama, a okvir može prihvatiti i širinu gume od 40 mm.

Karbonski tubeless kotači DT Swiss ER 1600 Spline DB32 prihvaćaju više opcija širine guma i zahvaljujući maksimalnom zazoru mogu se prilagoditi gravel postavkama.

Komforne komponente uključuju amortizirajuću D-profilnu cijev sjedala sa stezačem skrivenim u gornjoj cijevi okvira i aero-aluminijskim upravljačem.

Pametni detalji koji čine bicikl i vožnju ugodnijima sastoje se od alata i dodataka poput odvojive magnetske poluge za otpuštanje i stezanje kotača, skrivenih prihvata za montažu laganih blatobrana i vrhunskog natjecateljskog sjedala Fizik Antares.

Specifikacija dijelova:

DioModel
OkvirCarbon X-Road Race Mid Modulus, Road Advanced Geometry, Disc Brake Flat Mount, BB865, SH dropout, Thru Axle 12x142 mm, Inner cable routing
VilicaX-Road Team Issue 28", Carbon rigid, Ahead 1-1/8x1.5", 12x100mm axle
PogonSHIMANO ULTEGRA FC-R8000 Hollowtech II 50-34T
Ležaj pogonaSHIMANO BB-RS500 PressFit, shell 41x86.5mm, BB accessories
Pedalen/a
LanacKMC X11L
Stražnji lančanikSHIMANO CS-HG700-11, 11-34T
Prednji mjenjačSHIMANO ULTEGRA FD-R8000, DOWN SWING, BRAZED-ON Type
Stražnji mjenjačSHIMANO ULTEGRA RD-RX800 Shadow Plus
Ručice mjenjačaSHIMANO ULTEGRA RD-RX800 2x11-Speed
KočniceSHIMANO ST-R8020/BR-R8070, hydraulic disc brake
Ležaj viliceACROS AIX-525, OD56, IS52/28.6, ICR-IS52/40IPS
VolanONE1 X-Race Aero, 16° flared, 70mm reach, 31.8mm
Lula volanaONE1 TDS-660 Alloy, 31.8mm, 7°
Cijev sicaONE1 Carbon, SP0225380AERO
Sjedalofizik Antares Versus EVO R5
KotačiDT Swiss ER 1600 Spline DB32; 12x142mm, CENTER LOCK, Tubeless, DT Swiss ER 1600 Spline DB32; 12x100mm, CENTER LOCK, Tubeless
GumeSchwalbe Pro One Evo, 28x1.20", ADDIX
Težina~8,1 kg

Geometrija:

Geometrija
Veličina okvira52cm (S)54cm (M)56cm (L)58cm (XL)
WHEEL SIZE28282828
ASEAT TUBE LENGTH462482502522
CSEAT TUBE ANGLE73.873.57373
BTOP TUBE LENGTH531544568590
RREACH376379392408
SSTACK HEIGHT536557578597
GHEAD TUBE LENGTH120140160180
DHEAD TUBE ANGLE7171.57272
ECHAINSTAY LENGTH412412412412
BBDBB DROP70707070
FWHEELBASE99099610101032
HANDLEBAR WIDTH420420440440
STEM LENGTH8090100110
CRANK LENGTH172.5172.5175175
SEAT POST LENGTH380380380380

Zatraži ponudu od 0-24h

Ciklo-Sport web za sve tvoje narudžbe radi od 0 do 24 sata, svaki dan u tjednu, svaki tjedan u mjesecu i svaki mjesec u godini.

Sve cijene su iskazane u Hrvatskim Kunama i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV).

Svi paketi koji se šalju su zaštičeni i zapakirani kako bi se izbjegla potencijalna oštećenja prilikom transporta.

Naruči iz udobnosti svog doma!

Kako zatražiti ponudu?

Artikl se dodaje u košaricu pritiskom na bijelu okruglu tipku u donjem desnom uglu zaslona. Nakon što su dodani svi artikli u košaricu, potrebno je prtisnuti crnu okruglu tipku također u donjem desnom uglu zaslona te ostaviti podatke za slanje ponude/narudžbe.

Proizvodi se naručuju odabirom, korištenjem menija i popunjavanjem elektronskog formulara za zatjevom za ponudom. Proizvod se smatra naručenim kada kupac prođe cijeli postupak zahtjeva za ponudom i pritisne tipku "pošalji".

Izrada R1 ponude i računa na tvrtke - prilikom slanja zahtjeva za ponudom, u napomenu je potrebno navesti podatke o firmi (naziv, adresa i OIB).

Plaćanje i dostava

Dostava je dostupna na teritoriju cijele Republike Hrvatske.

Cijena dostave za sve dijelove i opremu je 35,00 kuna bez obzira na količinu proizvoda i/ili broj paketa, a za bicikle je 160,00 kuna po biciklu, osim regije Dubrovnik i mjesta s poštanskim brojem 20xxx gdje je cijena dostave 190,00 kuna po biciklu.

Narudžbe je moguće platiti uplatnicom, odnosno virmanom te internet ili mobilnim bankarstvom na naš IBAN po ponudi ili gotovinom prilikom dostave (pouzećem do maksimalnih 5.000,00 kuna). Za plaćanje pouzećem zaračunava se usluga plaćanja pouzećem koja iznosi 10,00 kuna.

Sve cijene na stranici su iskazane u Hrvatskim Kunama (HRK) i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV). Trudimo se biti što točniji u opisu proizvoda, prikazu slika i cijena, ali ne možemo garantirati da su sve informacije 100% ispravne i bez grešaka. Svi artikli navedeni na stranici su dio naše ponude što ne znači da su dostupni u svakom trenutku. Za točnu provjeru stanja, molimo da nas kontaktirate putem e-maila ili telefonskog poziva.

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:Zatvoreno
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2008 - 2021 Ciklo-Sport d.o.o.