Ciklo-Sport

Superior X-Road Team Issue 2021

-23%

Ušteda: ~6,000.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
25,999.00kn
19,999.00kn

Superior X-Road Team Issue

Dostupne veličine:
58 cm

Okvir od Mid Modulus karbona maksimalne krutosti, brzine i beskompromisnih performansi na cesti.

Savršena integracija sajli i bužira kroz okvir, kokpit i vilicu prikladno naglašava minimalistički dizajn.

Mehanički idealne operativne performanse, funkcionalnost, a uštedu u težini pruža Shimano Ultegra grupa, što je uobičajena pojava kod trkaćih strojeva.

Za veću udobnost vožnje na neravnim cestama s rupama, dolazi sa X-Road 30 mm gumama, a okvir može prihvatiti i širinu gume od 40 mm.

Karbonski tubeless kotači DT Swiss ER 1600 Spline DB32 prihvaćaju više opcija širine guma i zahvaljujući maksimalnom zazoru mogu se prilagoditi gravel postavkama.

Komforne komponente uključuju amortizirajuću D-profilnu cijev sjedala sa stezačem skrivenim u gornjoj cijevi okvira i aero-aluminijskim upravljačem.

Pametni detalji koji čine bicikl i vožnju ugodnijima sastoje se od alata i dodataka poput odvojive magnetske poluge za otpuštanje i stezanje kotača, skrivenih prihvata za montažu laganih blatobrana i vrhunskog natjecateljskog sjedala Fizik Antares.

Specifikacija dijelova:

DioModel
OkvirCarbon X-Road Race Mid Modulus, Road Advanced Geometry, Disc Brake Flat Mount, BB865, SH dropout, Thru Axle 12x142 mm, Inner cable routing
VilicaX-Road Team Issue 28", Carbon rigid, Ahead 1-1/8x1.5", 12x100mm axle
PogonSHIMANO ULTEGRA FC-R8000 Hollowtech II 50-34T
Ležaj pogonaSHIMANO BB-RS500 PressFit, shell 41x86.5mm, BB accessories
Pedalen/a
LanacKMC X11L
Stražnji lančanikSHIMANO CS-HG700-11, 11-34T
Prednji mjenjačSHIMANO ULTEGRA FD-R8000, DOWN SWING, BRAZED-ON Type
Stražnji mjenjačSHIMANO ULTEGRA RD-RX800 Shadow Plus
Ručice mjenjačaSHIMANO ULTEGRA RD-RX800 2x11-Speed
KočniceSHIMANO ST-R8020/BR-R8070, hydraulic disc brake
Ležaj viliceACROS AIX-525, OD56, IS52/28.6, ICR-IS52/40IPS
VolanONE1 X-Race Aero, 16° flared, 70mm reach, 31.8mm
Lula volanaONE1 TDS-660 Alloy, 31.8mm, 7°
Cijev sicaONE1 Carbon, SP0225380AERO
Sjedalofizik Antares Versus EVO R5
KotačiDT Swiss ER 1600 Spline DB32; 12x142mm, CENTER LOCK, Tubeless, DT Swiss ER 1600 Spline DB32; 12x100mm, CENTER LOCK, Tubeless
GumeSchwalbe Pro One Evo, 28x1.20", ADDIX
Težina~8,1 kg

Geometrija:

Geometrija
Veličina okvira52cm (S)54cm (M)56cm (L)58cm (XL)
WHEEL SIZE28282828
ASEAT TUBE LENGTH462482502522
CSEAT TUBE ANGLE73.873.57373
BTOP TUBE LENGTH531544568590
RREACH376379392408
SSTACK HEIGHT536557578597
GHEAD TUBE LENGTH120140160180
DHEAD TUBE ANGLE7171.57272
ECHAINSTAY LENGTH412412412412
BBDBB DROP70707070
FWHEELBASE99099610101032
HANDLEBAR WIDTH420420440440
STEM LENGTH8090100110
CRANK LENGTH172.5172.5175175
SEAT POST LENGTH380380380380

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.