Ciklo-Sport

Kona Splice 2021

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
6,799.00 kn (30%)
4,749.00 kn
Ušteda: 2,050.00 kn
902.38 (30%)
630.30
Ušteda: 272.08

Kona Splice 2021

Dostupne veličine:
S
L
XL

Splice pogađa taj idealan omjer kruzera i hibridne udobnosti.

Savršen je dodatak za kampiranje, savršen tip za vožnju kroz lokalnu park šumu, a također je odličan bicikl za na posao. Sa Suntour amortizerom naprijed koji možeš zaključati za efikasnije pedaliranje, hidrauličnim disk kočnicama za snažno zaustavljanje i čvrstim 700x40c kotačima i gumama, Splice bi te mogao navesti na istraživanje dalje nego ikad prije.

Specifikacija dijelova:

DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaSuntour NEX Coil Spring 63mm
PogonShimano Altus 22/32/42t
Ležaj pogonaCH52
PedaleKona JS2
LanacKMC Z51
Stražnji lančanikShimano Altus 11-34t 8spd
Prednji mjenjačShimano Tourney
Stražnji mjenjačShimano Tourney
Ručice mjenjačaShimano Altus
KočniceTektro HDM275 160/160mm
Ležaj viliceFSA No.10P
VolanKona Aluminum Riser
Lula volanaKona Control
Cijev sicaKona Thumb w/Offset 27.2mm
SjedaloKona Crosstrail
GlavčineFormula 100x9mm/135x10mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiDouble Wall alloy
GumeVee Tire Rail 700x40c

Geometrija:

Geometrija
VeličinaSMLXL
1ST LENGTH381432483533
2TT LENGTH572597623647
3REACH398419439458
4STACK590603622641
5STANDOVER691734773812
6HT ANGLE70707070
7HT LENGTH110130150170
8ST ANGLE73.573.573.573.5
9CS LENGTH440440440440
10BB DROP58535353
11BB HEIGHT297302302302
12WHEELBASE1072110011271153
13FRONT CENTER638666692718
14FORK LENGTH467467467467
15FORK OFFSET42424242

Zatraži ponudu od 0-24h

Ciklo-Sport web za sve tvoje narudžbe radi od 0 do 24 sata, svaki dan u tjednu, svaki tjedan u mjesecu i svaki mjesec u godini.

Sve cijene su iskazane u Hrvatskim Kunama i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV).

Svi paketi koji se šalju su zaštičeni i zapakirani kako bi se izbjegla potencijalna oštećenja prilikom transporta.

Naruči iz udobnosti svog doma!

Kako zatražiti ponudu?

Artikl se dodaje u košaricu pritiskom na bijelu okruglu tipku u donjem desnom uglu zaslona. Nakon što su dodani svi artikli u košaricu, potrebno je prtisnuti crnu okruglu tipku također u donjem desnom uglu zaslona te ostaviti podatke za slanje ponude/narudžbe.

Proizvodi se naručuju odabirom, korištenjem menija i popunjavanjem elektronskog formulara za zahtjevom za ponudom. Proizvod se smatra naručenim kada kupac prođe cijeli postupak zahtjeva za ponudom i pritisne tipku "pošalji".

Izrada R1 ponude i računa na tvrtke - prilikom slanja zahtjeva za ponudom, u napomenu je potrebno navesti podatke o firmi (naziv, adresa i OIB).

Plaćanje i dostava

Dostava je dostupna na teritoriju cijele Republike Hrvatske.

Cijena dostave za sve dijelove i opremu je 35,00 kuna bez obzira na količinu proizvoda i/ili broj paketa, a za bicikle je 160,00 kuna po biciklu, osim regije Dubrovnik i mjesta s poštanskim brojem 20xxx gdje je cijena dostave 190,00 kuna po biciklu.

Narudžbe je moguće platiti uplatnicom, odnosno virmanom te internet ili mobilnim bankarstvom na naš IBAN po ponudi ili gotovinom prilikom dostave (pouzećem do maksimalnih 5.000,00 kuna). Za plaćanje pouzećem zaračunava se usluga plaćanja pouzećem koja iznosi 10,00 kuna.

Sve cijene na stranici su iskazane u Hrvatskim Kunama (HRK) i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV). Trudimo se biti što točniji u opisu proizvoda, prikazu slika i cijena, ali ne možemo garantirati da su sve informacije 100% ispravne i bez grešaka. Svi artikli navedeni na stranici su dio naše ponude što ne znači da su dostupni u svakom trenutku. Za točnu provjeru stanja, molimo da nas kontaktirate putem e-maila ili telefonskog poziva.

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2008 - 2021 Ciklo-Sport d.o.o.