Ciklo-Sport Logo

Kona Splice 2021

-20%

Ušteda: ~1,060.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
5,299.00kn
4,239.00kn
Kona Splice 2021

Trenutno nedostupno.

Splice pogađa taj idealan omjer kruzera i hibridne udobnosti.

Savršen je dodatak za kampiranje, savršen tip za vožnju kroz lokalnu park šumu, a također je odličan bicikl za na posao. Sa Suntour amortizerom naprijed koji možeš zaključati za efikasnije pedaliranje, hidrauličnim disk kočnicama za snažno zaustavljanje i čvrstim 700x40c kotačima i gumama, Splice bi te mogao navesti na istraživanje dalje nego ikad prije.

Specifikacija dijelova:
DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaSuntour NEX Coil Spring 63mm
PogonShimano Altus 22/32/42t
Ležaj pogonaCH52
PedaleKona JS2
LanacKMC Z51
Stražnji lančanikShimano Altus 11-34t 8spd
Prednji mjenjačShimano Tourney
Stražnji mjenjačShimano Tourney
Ručice mjenjačaShimano Altus
KočniceTektro HDM275 160/160mm
Ležaj viliceFSA No.10P
VolanKona Aluminum Riser
Lula volanaKona Control
Cijev sicaKona Thumb w/Offset 27.2mm
SjedaloKona Crosstrail
GlavčineFormula 100x9mm/135x10mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiDouble Wall alloy
GumeVee Tire Rail 700x40c
Geometrija:
Geometrija
VeličinaSMLXL
1ST LENGTH381432483533
2TT LENGTH572597623647
3REACH398419439458
4STACK590603622641
5STANDOVER691734773812
6HT ANGLE70707070
7HT LENGTH110130150170
8ST ANGLE73.573.573.573.5
9CS LENGTH440440440440
10BB DROP58535353
11BB HEIGHT297302302302
12WHEELBASE1072110011271153
13FRONT CENTER638666692718
14FORK LENGTH467467467467
15FORK OFFSET42424242

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:11:00 - 19:00
Subotom:Zatvoreno
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.