Ciklo-Sport

Kona DR Dew

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
11,999.00 kn (25%)
8,999.00 kn
Ušteda: 3,000.00 kn
1,592.54 (25%)
1,194.37
Ušteda: 398.17

Kona DR Dew 2022

Dostupne veličine:
M
L
XL

Dr Dew zasigurno iskače u masi gradskih bicikala.

Dr Dew opremljen je elegantnim Cromoly Butted okvirom u suptilnim, ali i oku upadljivim bojama. Shimanov 12 brzinski Deore pogonski sklop čini mijenjanje brzina nevjerojatno glatkim, a raspon brzina je dovoljan za svako brdo koje grad može imati. Snažne Shimano hidraulične disk kočnice drže brzinu pod kontrolom, a WTB Horizon Road Plus Puncture Protection 650x47c gume drže rupe na putu podalje.

Specifikacija dijelova:

DioModel
Materijal okviraKona Cromoly Butted
VilicaKona Project Two Cromoly Disc
PogonFSA Comet Modular 38t
Ležaj pogonaFSA Road Mega EXO 68mm
PedaleKona JS2
LanacShimano Deore
Stražnji lančanikShimano Deore 11-51t 12spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačShimano Deore 12spd
Ručice mjenjačaShimano Deore 12spd
KočniceShimano Altus Flat mount 160/160mm
Ležaj viliceFSA No.1/No.10
VolanKona Aluminum Riser
Lula volanaKona Commuter
Cijev sicaKona Thumb w/Offset 27.2mm
SjedaloWTB Volt
GlavčineShimano 100x12mm/142x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiWTB ST i23 TCS 2.0
GumeWTB Horizon Road Plus Comp w/ Puncture Protection 650x47c

Geometrija:

Geometrija
VeličinaSMLXL
1ST LENGTH420470520580
2TT LENGTH551598637680
3REACH404430446471
4STACK550587625644
5STANDOVER683728773817
6HT ANGLE70707070
7HT LENGTH115155195215
8ST ANGLE75747372
9CS LENGTH450450450450
10BB DROP70707070
11BB HEIGHT272272272272
12WHEELBASE1076111611461178
13FRONT CENTER636675705736
14FORK LENGTH410410410410
15FORK OFFSET50505050

Zatraži ponudu od 0-24h

Ciklo-Sport web za sve tvoje narudžbe radi od 0 do 24 sata, svaki dan u tjednu, svaki tjedan u mjesecu i svaki mjesec u godini.

Sve cijene su iskazane u Hrvatskim Kunama i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV).

Svi paketi koji se šalju su zaštičeni i zapakirani kako bi se izbjegla potencijalna oštećenja prilikom transporta.

Naruči iz udobnosti svog doma!

Kako zatražiti ponudu?

Artikl se dodaje u košaricu pritiskom na bijelu okruglu tipku u donjem desnom uglu zaslona. Nakon što su dodani svi artikli u košaricu, potrebno je prtisnuti crnu okruglu tipku također u donjem desnom uglu zaslona te ostaviti podatke za slanje ponude/narudžbe.

Proizvodi se naručuju odabirom, korištenjem menija i popunjavanjem elektronskog formulara za zahtjevom za ponudom. Proizvod se smatra naručenim kada kupac prođe cijeli postupak zahtjeva za ponudom i pritisne tipku "pošalji".

Izrada R1 ponude i računa na tvrtke - prilikom slanja zahtjeva za ponudom, u napomenu je potrebno navesti podatke o firmi (naziv, adresa i OIB).

Plaćanje i dostava

Dostava je dostupna na teritoriju cijele Republike Hrvatske.

Cijena dostave za sve dijelove i opremu je 35,00 kuna bez obzira na količinu proizvoda i/ili broj paketa, a za bicikle je 160,00 kuna po biciklu, osim regije Dubrovnik i mjesta s poštanskim brojem 20xxx gdje je cijena dostave 190,00 kuna po biciklu.

Narudžbe je moguće platiti uplatnicom, odnosno virmanom te internet ili mobilnim bankarstvom na naš IBAN po ponudi ili gotovinom prilikom dostave (pouzećem do maksimalnih 5.000,00 kuna). Za plaćanje pouzećem zaračunava se usluga plaćanja pouzećem koja iznosi 10,00 kuna.

Sve cijene na stranici su iskazane u Hrvatskim Kunama (HRK) i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV). Trudimo se biti što točniji u opisu proizvoda, prikazu slika i cijena, ali ne možemo garantirati da su sve informacije 100% ispravne i bez grešaka. Svi artikli navedeni na stranici su dio naše ponude što ne znači da su dostupni u svakom trenutku. Za točnu provjeru stanja, molimo da nas kontaktirate putem e-maila ili telefonskog poziva.

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2008 - 2021 Ciklo-Sport d.o.o.