Ciklo-Sport Logo

Kona DR Dew 2021

-20%

Ušteda: ~2,140.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
10,699.00kn
8,559.00kn
Kona DR Dew 2021
Dostupne veličine:
XL

Dr Dew zasigurno iskače u masi gradskih bicikala.

Ove godine Dr Dew suptilno prelazi na elegantan čelični okvir, ali i oku upadljive boje. Shimanov novi 12 brzinski Deore pogonski sklop čini mjenjanje brzina nevjerojatno glatkim, a raspon brzina je dovoljan za svako brdo koje grad može imati. Snažne Shimano hidraulične disk kočnice drže brzinu pod kontrolom, a WTB Horizon Road Plus Puncture Protection 650x47c gume drže rupe na putu podalje.

Specifikacija dijelova:
DioModel
Materijal okviraKona Cromoly Butted
VilicaKona Project Two Cromoly Disc
PogonFSA Comet Modular 38t
Ležaj pogonaFSA Road Mega EXO 68mm
PedaleKona JS2
LanacShimano Deore
Stražnji lančanikShimano Deore 11-51t 12spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačShimano Deore 12spd
Ručice mjenjačaShimano Deore 12spd
KočniceShimano Altus Flat mount 160/160mm
Ležaj viliceFSA No.1/No.10
VolanKona Aluminum Riser
Lula volanaKona Commuter
Cijev sicaKona Thumb w/Offset 27.2mm
SjedaloWTB Volt
GlavčineShimano 100x12mm/142x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiWTB ST i23 TCS 2.0
GumeWTB Horizon Road Plus Comp w/ Puncture Protection 650x47c
Geometrija:
Geometrija
VeličinaSMLXL
1ST LENGTH420470520580
2TT LENGTH551598637680
3REACH404430446471
4STACK550587625644
5STANDOVER683728773817
6HT ANGLE70707070
7HT LENGTH115155195215
8ST ANGLE75747372
9CS LENGTH450450450450
10BB DROP70707070
11BB HEIGHT272272272272
12WHEELBASE1076111611461178
13FRONT CENTER636675705736
14FORK LENGTH410410410410
15FORK OFFSET50505050

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:11:00 - 19:00
Subotom:Zatvoreno
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.