Ciklo-Sport

Kona Dew Plus 2022 žuta

-19%

Ušteda: ~1,300.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
6,799.00kn
5,499.00kn

Kona Dew Plus 2022 žuti

Dostupne veličine:
15'' (S)
17'' (M)
19'' (L)
21'' (XL)

Kada voziš svoj bicikl, želiš par jednostavnih stvari. Udobnost, funkcionalnost i kontrola su na vrhu liste, a upravo Dew Plus ima svo troje.

Dolazi s 10-brzinskim Shimano Deore pogonskim sklopom širokog omjera za glatko mijenjanje brzina, hidrauličnim disk kočnicama, koje drže bicikl pod kontrolom u zeznutim uvjetima, geometrijom koja čuva udobnost na dugim ili kratkim vožnjama i nogarom. Idealan je izbor za ljude koji koriste bicikl za vožnju do posla ili do trgovine.

Specifikacija dijelova:

DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaKona Project Two Aluminum Disc
PogonSamox 36t
Ležaj pogonaShimano 68mm
PedaleFeimin Platform
LanacKMC X10-1
Stražnji lančanikShimano Deore 11-46t 10spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačShimano Deore
Ručice mjenjačaShimano Deore
KočniceTektro HDM275 160/160mm
Ležaj viliceFSA TH874
VolanKona Aluminum Riser
Lula volanaKona Control
Cijev sicaKona Commuter 27.2mm
SjedaloKona Commuter
GlavčineShimano 100x9mm/135x10mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiDouble Wall alloy
GumeWTB Horizon Comp 650x47c

Geometrija:

Geometrija
VeličinaSMLXL
1ST LENGTH420470520580
2TT LENGTH550597636686
3REACH398423439465
4STACK569607644682
5STANDOVER687722757798
6HT ANGLE70707070
7HT LENGTH135175215255
8ST ANGLE75747372
9CS LENGTH450450450450
10BB DROP70707070
11BB HEIGHT272272272272
12WHEELBASE1077111611461185
13FRONT CENTER636675705744
14FORK LENGTH410410410410
15FORK OFFSET50505050

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.