Ciklo-Sport Logo

Kona Dew Deluxe 2021

-20%

Ušteda: ~1,300.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
6,499.00kn
5,199.00kn
Kona Dew Deluxe 2021
Dostupne veličine:
15'' (S)
19'' (L)
21'' (XL)

Dew Deluxe je radni konj ljudi koji putuju biciklom na posao u cijelom svijetu.

Pouzdan, lako vozljiv bicikl osigurava sigurnu i efikasnu vožnju svaki put. S uspravnom i udobnom geometrijom, novim Shimano 11 brzinskim Deore pogonskim sklopom, hidrauličnim disk kočnicama, brzo kotrljajućim i otpornim WTB Horizon Comp 650x47c gumama i blatobranima, Dew Deluxe će te odvesti točno gdje trebaš, točno kad trebaš i u svim vremenskim uvjetima.

Specifikacija dijelova:
DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaKona Project Two Aluminum Disc
PogonSamox 38t
Ležaj pogonaCH52
PedaleKona JS2
LanacShimano 6011
Stražnji lančanikShimano Deore 11-51t 11spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačShimano Deore
Ručice mjenjačaShimano Deore
KočniceTektro HDM275 160/160mm
Ležaj viliceFSA TH874
VolanKona Aluminum Riser
Lula volanaKona Control
Cijev sicaKona Commuter 27.2mm
SjedaloKona Commuter
GlavčineFormula 100x9mm/135x10mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiDouble Wall alloy
GumeWTB Horizon Comp w/ Puncture Protection 650x47c
Geometrija:
Geometrija
VeličinaSMLXL
1ST LENGTH420470520580
2TT LENGTH550597636686
3REACH398423439465
4STACK569607644682
5STANDOVER687722757798
6HT ANGLE70707070
7HT LENGTH135175215255
8ST ANGLE75747372
9CS LENGTH450450450450
10BB DROP70707070
11BB HEIGHT272272272272
12WHEELBASE1077111611461185
13FRONT CENTER636675705744
14FORK LENGTH410410410410
15FORK OFFSET50505050

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:11:00 - 19:00
Subotom:Zatvoreno
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.