Ciklo-Sport Logo

Kona Coco 2021

-20%

Ušteda: ~1,140.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
5,699.00kn
4,559.00kn
Kona Coco 2021

Trenutno nedostupno.

Stilski bodovi su bitni. Coco odaje počast klasičnom europskom koraku kroz bicikle.

Unutarnje provučeni bužiri i sajle čuvaju liniju bicikla čistom i glatkom. WTB Horizon Comp gume sa zaštitom od bušenja čine probušenu gumu stvarčicom prošlosti. Ovo je bicikl koji kruzanje kvartom čini zabavnijim, pa te nitko neće osuđivati ako "zaboraviš mlijeko/pivu/vino" iz trgovine i vraćaš se to pokupiti.

Specifikacija dijelova:
DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaKona Project Two Aluminum Disc
PogonFSA Tempo City 39t/Guard
Ležaj pogonaFSA 7420
PedaleKona JS2
LanacKMC X9
Stražnji lančanikShimano HG200 11-32t 9spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačShimano Alivio SGS
Ručice mjenjačaShimano Acera
KočniceTektro HDM275 160/160mm
Ležaj viliceFSA No.10P
VolanKona Handplant
Lula volanaKona Commuter
Cijev sicaKona Thumb w/Offset 27.2mm
SjedaloKona Commuter
GlavčineFormula 100x9mm/135x10mm
ŽbiceStainless 14g
ObručiDouble Wall alloy
GumeWTB Horizon Comp w/ Puncture Protection 650x47c
Geometrija:
Geometrija
VeličinaXSSML
1ST LENGTH370420470520
2TT LENGTH522550596636
3REACH385395423439
4STACK550578606644
5STANDOVER525543546553
6HT ANGLE70707070
7HT LENGTH115145175215
8ST ANGLE76757473
9CS LENGTH450450450450
10BB DROP70707070
11BB HEIGHT272272272272
12WHEELBASE1057107811151146
13FRONT CENTER617637675705
14FORK LENGTH410410410410
15FORK OFFSET50505050

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.