Ciklo-Sport Logo

Kona Splice-E 2021

-20%

Ušteda: ~5,500.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
27,499.00kn
21,999.00kn
Kona Splice-E 2021

Trenutno nedostupno.

Splice-E se vratio bolji nego ikad. Redizajniran okvir nosi poluintegriranu bateriju za Shimanov E6100 motor. Displej pruža lako čitljiv ekran sa jednostavnim kontrolama.

Splice-E je jedan glatko vozljiv bicikl zahvaljujući Suntour NCX D LO vilici sa 63mm hoda, što znači da su neravnine na cesti, kamenje na stazi i pukotine na pločniku gotovo neprimjetne dok kruzaš i uživaš u vožnji. Zajedno sa blatobranima, Busch & Müller svjetlima i nogarom, Splice-E je spreman za kampiranja, obilaske lokalnih pub-ova ili dugog dana na tvojoj omiljenoj avanturi.

Specifikacija dijelova:
DioModel
MotorShimano E6100 20MPH
BaterijaShimano 504Wh
Kontrolna jedinicaShimano SC-E7000 Display
PunjačShimano STEPS 2A
Zaključavanje baterijeAbus
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaSuntour NCX D LO Coil Spring 63mm Tapered 100 Spacing
PogonShimano E6100 38t
Ležaj pogona-
PedaleKona JS2
LanacKMC X9
Stražnji lančanikShimano Alivio 11-34t 9spd
Zaštita lančanika pogonaShimano E-Bike Chain Guard
Prednji mjenjač-
Stražnji mjenjačShimano Alivio
Ručice mjenjačaShimano Alivio
KočniceShimano Deore 160mm/160mm
Ležaj viliceFSA No.57B
VolanKona Aluminum Riser
Lula volanaKona Control
Cijev sicaKona Thumb w/Offset 31.6mm
SjedaloWTB Volt
GlavčineShimano Alivio 100x15mm/135x10mm
ŽbiceStainless 14g
ObručiWTB SX19
GumeWTB Venture Comp 700x40c
Geometrija:
Geometrija
VeličinaSMLXL
1ST LENGTH381432483533
2TT LENGTH571598624649
3REACH401423443463
4STACK593612631649
5STANDOVER707739779819
6HT ANGLE70707070
7HT LENGTH110130150170
8ST ANGLE74747474
9CS LENGTH465465465465
10BB DROP60606060
11BB HEIGHT295295295295
12WHEELBASE1097112511521179
13FRONT CENTER638667694720
14FORK LENGTH471471471471
15FORK OFFSET38383838

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.