Ciklo-Sport Logo

Kona Remote 2021

-20%

Ušteda: ~8,100.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
40,799.00kn
32,699.00kn
Kona Remote 2021

Trenutno nedostupno.

Remote je postao veteran Konine e-MTB linije. Već godinama je najbolji izbor za ljude koji grade staze, istraživače okolnih šuma i sportaše svih vrsta.

Izveden po uzoru na Honzo, redizajniran okvir donosi sportskiju vertiju masama i nosi 504 Wh internu bateriju koja napaja Shimano E7000 motor. 140mm hoda prednje suspenzije pruža Suntour Zeron 35 vilica. 10 brzinski Shimano Deore pogonski sklop pruža pouzdano mjenjanje brzina dok Shimano hidraulične disk kočnice drže brzinu pod kontrolom. Kompleno novi Remote je sportski, praktičan i možda savršen način za ulazak u eBike MTB vode.

Specifikacija dijelova:
DioModel
MotorShimano E7000 20MPH
BaterijaShimano 504Wh
Kontrolna jedinicaShimano SC-E7000 Display
PunjačShimano STEPS 2A
Zaključavanje baterijeAbus
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaSuntour Zeron35 140mm Tapered 110 Spacing
PogonShimano E8000 34t
Ležaj pogona-
Pedale-
LanacKMC X10
Stražnji lančanikShimano Deore 11-46t 10spd
Zaštita lančanika pogona-
Prednji mjenjač-
Stražnji mjenjačShimano Deore
Ručice mjenjačaShimano Deore
KočniceShimano MT-410 203mm/180mm
Ležaj viliceFSA No.57B
VolanKona XC/BC 35
Lula volanaKona XC/BC 35
Cijev sicaTranzX Dropper Internal 31.6mm
SjedaloWTB Volt
GlavčineShimano 110x15mm/148x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiWTB ST i35 TCS 2.0
GumeMaxxis Minion DHF EXO TR DUAL 29x2.6"/Maxxis Minion DHR II EXO TR DUAL 29x2.4" WT
Geometrija:
Geometrija
VeličinaSMLXL
1ST Length385410450485
2TT Length585611639676
3Reach425450475510
4Stack645650659668
5Standover736736736736
6HT Angle66666666
7HT Length115120130140
8ST Angle76.176.176.176
9CS Length435435435435
10BB Drop55555555
11BB Height320320320320
12Wheelbase1175120212311270
13Front Center744771800839
14Fork Length551551551551
15Fork Offset51515151

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.