Ciklo-Sport Logo

Kona Remote 160 DL 2021

-20%

Ušteda: ~13,300.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
66,499.00kn
53,199.00kn
Kona Remote 160 DL 2021

Trenutno nedostupno.

Uvođenje Remote 160 modela u 2020. godini donjelo je osjećaj Process-a, ali na E-biciklu. Zahvaljujući odličnim kritikama mnogih najboljih vozača brdskog biciklizma, Kona je osjetila potrebu da napravi korak dalje.

Remote 160 DL koristi Shimanov novi EP800 motor sa 504 Wh baterijom. Spušten je ležaj pogona da se neutralizira 29'' kotač. Amortizaciju pružaju 160mm RockShox Zeb Select+ Charger RC2.1 Debonair vilica i Super Deluxe Select stražnji amortizer. E-MTB-specificirane Sram Guide RE kočnicec sa 200mm rotorima zaustavljaju te gdje je potrebno i Maxxis Assegai 29x2,5'' gume daju odličnu trakciju i na najzahtjevnijim terenima.

Specifikacija dijelova:
DioModel
MotorShimano EP800 20MPH
BaterijaShimano 504Wh
Kontrolna jedinicaShimano SC-EM800 Display
PunjačShimano STEPS 2A
Zaključavanje baterijeAbus
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted 160mm Travel
Stražnji amortizetRockShox Super Deluxe Select Trunnion
VilicaRockShox Zeb Select + charger RC 2.1 DebonAir 160mm Tapered 110 Spacing
PogonShimano M8150 34t X-Sync Eagle
Ležaj pogona-
Pedale-
LanacSRAM GX-Eagle
Stražnji lančanikSRAM NX-Eagle 11-50t 12spd
Zaštita lančanika pogona-
Prednji mjenjač-
Stražnji mjenjačSRAM GX
Ručice mjenjačaSRAM NX Single Click
KočniceSRAM Code R 200mm/200mm
Ležaj viliceFSA No.57E
VolanKona XC/BC 35
Lula volanaKona XC/BC 35
Cijev sicaTranzX Dropper Internal 31.6mm
SjedaloWTB Volt
GlavčineFormula 110x15mm/157x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiWTB HTZ i35 TCS 2.0
GumeMaxxis Assegai EXO+ TR 3C 29x2.5"
Geometrija:
Geometrija
VeličinaSMLXL
1ST Length385410450485
2TT Length582609638677
3Reach417442467502
4Stack620625635644
5Standover752767765778
6HT Angle64646464
7HT Length115120130140
8ST Angle75.17574.974.8
9CS Length435435435435
10BB Drop25252525
11BB Height350350350350
12Wheelbase1198122512541294
13Front Center761788818857
14Fork Length571571571571
15Fork Offset51515151

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.