Ciklo-Sport Logo

Kona Remote 160 2021

-20%

Ušteda: ~11,400.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
56,999.00kn
45,599.00kn
Kona Remote 160 2021
Dobavljive veličine:
15'' (S)
21'' (XL)

Remote 160 donosi snagu e-MTB bicikla masama. Nakon uspješnog rada 2020. godine, vratio se bolji no ikad.

Shimano E7000 motor sa 504 Wh baterijom znače duži dani no ikad prije. S geometrijom izvedenom od Procecss-a pruža zaigrano upravljanje prilikom spuštanja. RockShox Zeb Charger R Debonair vilica i Super Deluxe Select stražnji amortizer pružaju savršenu količinu amortizacije. E-MTB specificirane Sram Guide RE kočnice sa 200mm rotorima usporavaju te gdje je potrebno. Kotrlja se na Maxxis Minion 27,5x2,8'' gumama koje daju odličnu trakciju i na najgrubljim terenima.

Specifikacija dijelova:
DioModel
MotorShimano E7000 20MPH
BaterijaShimano 504Wh
Kontrolna jedinicaShimano SC-E7000 Display
PunjačShimano STEPS 2A
Zaključavanje baterijeAbus
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted 160mm Travel
Stražnji amortizetRockShox Super Deluxe Select Trunnion
VilicaRockShox Zeb Charger R DebonAir 160mm Tapered 110 Spacing
PogonShimano E8000 34t X-Sync Eagle
Ležaj pogona-
Pedale-
LanacSRAM SX-Eagle
Stražnji lančanikSRAM SX-Eagle 11-50t 12spd
Zaštita lančanika pogona-
Prednji mjenjač-
Stražnji mjenjačSRAM NX
Ručice mjenjačaSRAM SX Single Click
KočniceSRAM Guide RE 203mm/180mm
Ležaj viliceFSA No.57E
VolanKona XC/BC 35
Lula volanaKona XC/BC 35
Cijev sicaTranzX Dropper Internal 31.6mm
SjedaloWTB Volt
GlavčineFormula 110x15mm/157x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiWTB KOM Trail i35 TCS
GumeMaxxis Minion DHF EXO+ TR 3C 27.5x2.8" / Maxxis Minion DHR II EXO+ TR 3C 27.5x2.8"
Geometrija:
Geometrija
VeličinaSMLXL
1ST Length385410450485
2TT Length579606635674
3Reach425450475510
4Stack615620629638
5Standover743759755770
6HT Angle65656565
7HT Length115120130140
8ST Angle75.975.975.775.6
9CS Length435435435435
10BB Drop15151515
11BB Height345345345345
12Wheelbase1196122312521291
13Front Center761788818857
14Fork Length571571571571
15Fork Offset51515151

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.