Ciklo-Sport Logo

Kona Remote 130 2021

-20%

Ušteda: ~11,000.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
54,999.00kn
43,999.00kn
Kona Remote 130 2021

Trenutno nedostupno.

Uspjehom oba modela Process 134 i Remote 160, jedino što je imalo smisla je pomješati ta dva i napraviti ultimativan trail e-MTB.

Remote 130 pogađa tu savršenu harmoniju između all-mountain trail bicikla i pedal-assist električnog bicikla. Čvrst aluminijski okvir drži Shimano E7000 motor i 504 Wh bateriju. Amortizaciju pružaju 140mm Fox Rhythm 34 Float bilica i Performance Float stražnji amortizer. Shimanov novi 12 brzinski Deore pogonski sklop i četveroklipne disk kočnice osiguravaju kretanje i zaustavljanje. 29'' WTB KOM Trail i35 TCS 2.0 kotači omotani su u Maxxis Minion EXO+ TR 3C gume. Zavšen je sa stellar Prism bojom koja sigurno privlači poglede na svakoj stazi.

Specifikacija dijelova:
DioModel
MotorShimano E7000 20MPH
BaterijaShimano 504Wh
Kontrolna jedinicaShimano SC-E7000 Display
PunjačShimano STEPS 2A
Zaključavanje baterijeAbus
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted 130mm Travel
Stražnji amortizetFox Performance Float Trunnion
VilicaFox Rhythm 34 Float 140mm Tapered 110 Spacing
PogonShimano E8000 36t
Ležaj pogona-
Pedale-
LanacShimano Deore
Stražnji lančanikShimano Deore 10-51t 12spd
Zaštita lančanika pogona-
Prednji mjenjač-
Stražnji mjenjačShimano Deore
Ručice mjenjačaShimano Deore
KočniceShimano Deore 203mm/180mm
Ležaj viliceFSA No.57E
VolanKona XC/BC 35
Lula volanaKona XC/BC 35
Cijev sicaTranzX Dropper Internal 31.6mm
SjedaloWTB Volt
GlavčineFormula 110x15mm/148x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiWTB KOM Trail i35 TCS 2.0
GumeMaxxis Minion DHF EXO+ TR 3C 29x2.5" WT / Maxxis Minion DHR II EXO+ TR 3C 29x2.4" WT
Geometrija:
Geometrija
VeličinaSMLXL
1ST Length385410450485
2TT Length570597626665
3Reach425450475510
4Stack610615625635
5Standover720720720725
6HT Angle65656565
7HT Length113118130140
8ST Angle76.676.576.476.3
9CS Length435435435435
10BB Drop30303030
11BB Height345345345345
12Wheelbase1186121312431282
13Front Center752780809849
14Fork Length551551551551
15Fork Offset51515151

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.