Ciklo-Sport Logo

Kona Libre El 2021

-20%

Ušteda: ~7,800.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
38,999.00kn
31,199.00kn
Kona Libre El 2021
Dobavljive veličine:
50 cm
52 cm
54 cm
56 cm
58 cm

Uz rastuću potražnju električnih i gravel bicikala, za Konu je jedino prirodno predstaviti Libre El.

Napravljen po divlje popularnom Libre modelu. Libre El predstavlja aluminijski okvir i Verso potpuno karbonsku vilicu s flat mount prihvatom za disk kočnicu. Kao njegov CR DL brat, pogoni ga Shimano GRX 810 11 brzinski pogonski sklop i kočnice te dolazi sa TranzX +RAD internim dropperom koji se aktivira Shimanovom GRX ručicom. Za razliku od njegovog analognog brata, dobiva snagu iz Shimano E7000 motora i 504Wh baterije. Drugi riječima, dovest će te do vrha tog suludo strmog brda koje već dugo odmjeravaš, dok i čuva dovoljno energije za dug povratak kući.

Specifikacija dijelova:
DioModel
MotorShimano E7000 20MPH
BaterijaShimano 504Wh
Kontrolna jedinicaShimano SC-E7000 Display
PunjačShimano STEPS 2A
Zaključavanje baterije-
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaKona Verso Full Carbon Flat Mount Disc
PogonShimano E8000 Direct Mount Samox 38t
Ležaj pogona-
Pedale-
LanacShimano 105
Stražnji lančanikShimano Deore 11-42t 11spd
Zaštita lančanika pogona-
Prednji mjenjač-
Stražnji mjenjačShimano GRX
Ručice mjenjačaShimano GRX 810
KočniceShimano GRX 810 160mm/160mm
Ležaj viliceOrbit 1.5ZS, No.57-T
VolanKona Road
Lula volanaKona Road Deluxe
Cijev sicaTranzX Dropper +RAD Internal w/ Shimano Lever 31.6mm
SjedaloWTB Volt
GlavčineFormula 100x12mm/142x12mm
ŽbiceStainless 14g
ObručiWTB HTZ i25 TCS 2.0
GumeWTB Venture TCS w/ Puncture Protection 650x47c
Geometrija:
Geometrija
Veličina5052545658
1ST Length455490510540550
2TT Length550562575588608
3Reach390395398401406
4Stack596601617632662
5Standover733758780804824
6HT Angle70.570.5717171
7HT Length157163180196.5230
8ST Angle7574.57473.573
9CS Length440440440440440
10BB Drop7575727270
11BB Height268268271271273
12Wheelbase10611068107310811097
13Front Center632638.7642.6650.7666.4
14Fork Length410410410410410
15Fork Offset5050505050

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.