Ciklo-Sport Logo

Kona El Kahuna 2021

-20%

Ušteda: ~5,500.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
27,499.00kn
21,999.00kn
Kona El Kahuna 2021

Trenutno nedostupno.

Kahuna je jedan od najprodavanijih hardtail-ova zato što ljudi vole njenu jednostavnost i praktičnost. Kona je unjela taj specifičan način života u El Kahunu i izgradila svestrano sposoban bicikl za vožnju satima po lokalnim stazama, a da i dalje ima dovoljno baterije za kupovinu namirnica na putu kući.

Shimano E6100 pedal-assist motor osnažen poluintegriranom 504 Wh baterijom. Suntour XCR 34 zračna vilica sa 100mm hoda pruža onu pravu količinu suspenzije za apsorpciju manjih udaraca na stazi. Shimano Deore kočnice osiguravaju pouzdanu zaustavnu snagu, dok su WTB ST i27 TCS 2.0 29'' obruči umotani u WTB Trail Boss 2,25'' gume s hrpom gripa. Sve te karakteristike čine Konin El Kahuna model savršenom i svestranom jurilicom.

Specifikacija dijelova:
DioModel
MotorShimano E6100 20MPH
BaterijaShimano 504Wh
Kontrolna jedinicaShimano SC-E7000 Display
PunjačShimano STEPS 2A
Zaključavanje baterijeAbus
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaSuntour XCR34 Air 100mm Tapered 110 Spacing
PogonFSA E-Bike 36t
Ležaj pogona-
PedaleKona JS2
LanacShimano HG54
Stražnji lančanikShimano Deore 11-46t 10spd
Zaštita lančanika pogona-
Prednji mjenjač-
Stražnji mjenjačShimano Deore
Ručice mjenjačaShimano Deore
KočniceShimano MT-410 180mm/160mm
Ležaj viliceFSA No.57BP
VolanKona XC/BC Riser
Lula volanaKona XC
Cijev sicaKona Thumb w/Offset 31.6mm
SjedaloWTB Volt
GlavčineShimano 110x15mm/135x10mm
ŽbiceStainless 14g
ObručiWTB ST i27 TCS 2.0
GumeWTB Trail Boss 29x2.25"
Geometrija:
Geometrija
VeličinaSMLXL
1ST LENGTH370420470530
2TT LENGTH581607633665
3REACH404428453484
4STACK619623628633
5STANDOVER738742747766
6HT ANGLE69696969
7HT LENGTH110115120125
8ST ANGLE74747474
9CS LENGTH465465465465
10BB DROP60606060
11BB HEIGHT315315315315
12WHEELBASE1134116011871220
13FRONT CENTER676701728761
14FORK LENGTH506506506506
15FORK OFFSET51515151

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.