Ciklo-Sport Logo

Kona Dew-E 2021

-20%

Ušteda: ~5,500.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
27,499.00kn
21,999.00kn
Kona Dew-E 2021
Dobavljive veličine:
15'' (S)

Dew-E je redefinirao značenje radnog konja od bicikla za vozače diljem svijeta. Zapravo, čuli smo da je on najbolji dio odlaska na posao za neke ljude.

Volimo kvalitetu vožnje Dew-E modela, a ove godine postaje još bolji sa redizajniranim okvirom koji nosi polu integriranu bateriju za napajanje Shimano E6100 motora. ETube Bluetooth aplikacija dozvoljava vozačima uređivanje svojih preferencija. Zajedno sa prednjim i stražnjim blatobranima i svjetlima, Dew-E je spreman za blistanje u dnevnoj rutini.

Specifikacija dijelova:
DioModel
MotorShimano E6100 20MPH
BaterijaShimano 504Wh
Kontrolna jedinicaShimano SC-E7000 Display
PunjačShimano STEPS 2A
Zaključavanje baterijeAbus
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaKona Project Two Aluminum Disc
PogonShimano E6100 38t
Ležaj pogona-
PedaleKona JS2
LanacKMC X9
Stražnji lančanikShimano Alivio 11-34t 9spd
Zaštita lančanika pogonaShimano E-Bike Chain Guard
Prednji mjenjač-
Stražnji mjenjačShimano Alivio
Ručice mjenjačaShimano Acera
KočniceShimano Altus 160/160mm
Ležaj viliceFSA No.57BP
VolanKona Aluminum Flat
Lula volanaKona Control
Cijev sicaKona Commuter 31.6mm
SjedaloKona Comfort
GlavčineShimano Alivio 100x9mm/135x10mm
ŽbiceStainless 14g
ObručiWTB SX19
GumeWTB Horizon Comp Puncture Protect 650x47c
Geometrija:
Geometrija
VeličinaSMLXL
1ST Length420470520580
2TT Length551597636687
3Reach398423439465
4Stack571608646683
5Standover710755800850
6HT Angle70707070
7HT Length135175215255
8ST Angle75747372
9CS Length460460460460
10BB Drop60606060
11BB Height282282282282
12Wheelbase1085112311531193
13Front Center631670700739
14Fork Length420420420420
15Fork Offset42424242

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.