Ciklo-Sport Logo

Kona Sutra ULTD 2021

-15%

Ušteda: ~2,970.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
19,799.00kn
16,829.00kn
Kona Sutra ULTD 2021

Trenutno nedostupno.

Sutra ULTD je nastavak snova o izradi drop-bar bicikla što opakijeg je moguće.

Omiljena čelična konstrukcija Sutre i Sutre LTD domaćini su sljedećeg ponavljanju postave. Butiran čelični okvir i Project Two čelična vilica drže WTB KOM Light Team i27 2.0 obruče na Maxxis Recon Race EXO TR 29x2,25 gumama. Tako je, 2,25" gume zemaljskog gripa. Kad nizbrdica postane čupava, možeš se sniziti sa Trans-X +RAD dropperom. Sram Rival 1 disk kočnice i pogonski sklop održavaju kretanje (i zaustavljanje) lijepim.

Ovaj bicikl je lijep koliko je i životinjski sa predivnim Prizma paint job-om. Privlači poglede dok prelaziš kilometre na potpno novoj Sutri Unlimited.

Specifikacija dijelova:
DioModel
Materijal okviraKona Cromoly Butted
VilicaKona Project Two Cromoly Disc Touring fork
PogonSRAM NX 36t X-Sync
Ležaj pogonaSRAM 73mm
Pedalen/a
LanacSRAM PC1110
Stražnji lančanikSRAM XG1150 10-42t 11spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačSRAM Rival 1
Ručice mjenjačaSRAM Rival 1 w/ Integrated Dropper Lever
KočniceSRAM Rival 1 Flat mount 160/160mm
Ležaj viliceFSA No.1/No.10
VolanKona Road
Lula volanaKona Road Deluxe
Cijev sicaTrans-X Dropper +RAD Internal 31.6mm
SjedaloWTB Volt
GlavčineFormula 100x12mm/142x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiWTB KOM Light Team i27 TCS 2.0
GumeMaxxis Recon Race EXO TR 29x2.25"

NAPOMENA: Uz bicikl se ne isporučuju pedale.

Geometrija:
Geometrija
Veličina485052545658
1ST LENGTH410410455455500535
2TT LENGTH532545560575592613
3REACH380385390395400405
4STACK568578592609627660
5STANDOVER735739773781827851
6HT ANGLE69.569.569.569.569.569.5
7HT LENGTH115125140160180215
8ST ANGLE7574.57473.57372.5
9CS LENGTH445445445445445445
10BB DROP747474727272
11BB HEIGHT301301301303303303
12WHEELBASE106210711081109411061123
13FRONT CENTER628636647658670688
14FORK LENGTH430430430430430430
15FORK OFFSET555555555555

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:11:00 - 19:00
Subotom:Zatvoreno
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.