Ciklo-Sport Logo

Kona Sutra LTD 2021

-15%

Ušteda: ~2,630.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
17,499.00kn
14,869.00kn
Kona Sutra LTD 2021
Dostupne veličine:
52 cm
54 cm
56 cm

Sutra LTD jedan je od onih bicikala koji jednostavno sve mijenja.

Mislio si da si brdski biciklist, ali pronalaziš se kako se iskradaš na avanture na LTD-u. Mislio si da si cestovni biciklist, ali nalaziš se kako se voziš po šumskom putu kad nitko ne gleda. To je najbolji dio o Sutri LTD - razbija kalup za što bi bicikl trebao biti. Udoban čelični okvir drži 11 brzinski Sram Rival 1 pogonski sklop i kočnice sa 160mm rotorima, pružaju veliku snagu za penjanje i zaustavljanje bicikla. Velo Shock-Proof traka volana drži vibracije nisko, a WTB Venture TCS 700x50c gume čine zeznut teren jednostavnim.

Specifikacija dijelova:
DioModel
Materijal okviraKona Cromoly Butted
VilicaKona Project Two Cromoly Disc Touring fork
PogonRaceFace Aeffect 36t Narrow/Wide
Ležaj pogonaRaceFace 73mm
Pedalen/a
LanacSRAM PC1110
Stražnji lančanikSRAM XG1150 10-42t 11spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačSRAM Rival 1
Ručice mjenjačaSRAM Rival 1
KočniceSRAM Rival 1 Flat mount 160/160mm
Ležaj viliceFSA TH848
VolanKona Road
Lula volanaKona Road Deluxe
Cijev sicaKona Deluxe Thumb w/Offset 27.2mm
SjedaloWTB SL8
GlavčineFormula 100x12mm/142x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiWTB KOM Light Team i25 TCS 2.0
GumeWTB Venture TCS 700x50c

NAPOMENA: Uz bicikl se ne isporučuju pedale.

Geometrija:
Geometrija
Veličina485052545658
1ST LENGTH460485520540560580
2TT LENGTH527540553569585603
3REACH374380385386390395
4STACK549558568598618640
5STANDOVER755775795820840860
6HT ANGLE717171717171
7HT LENGTH95105115147168191
8ST ANGLE74.57473.57372.572
9CS LENGTH445445445445445445
10BB DROP727272727272
11BB HEIGHT293293293293293293
12WHEELBASE103110391047105910701083
13FRONT CENTER596604613624635648
14FORK LENGTH415415415415415415
15FORK OFFSET505050505050

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:11:00 - 19:00
Subotom:Zatvoreno
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.