Ciklo-Sport Logo

Kona Sutra 2021

-15%

Ušteda: ~1,830.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
12,199.00kn
10,369.00kn
Kona Sutra 2021

Trenutno nedostupno.

"Sutra" je mnogo stvari. Funkcionalna je. Stilska. Nevjerojatno svestrana i dolazi spremna za duge pruge tvojih snova. Kona Cromoly čelični okvir okićen je Brooks sjedalom, gripom od pluta, BarCon ručicama mjenjača, blatobranima i nosačem tereta. Također nosi i Shimano Deore 3x10 pogonski sklop kako bi ti dao maksimalni omjer brzina, a lako-kotrljajuće Schwalbe Marathon Mondial 700x40c gume na WTB STi23 obručima su tu za one dugačke dane na cesti. Dosta je drugačiji i spreman je za najveće avanture. Što bi još mogli poželjeti?

Specifikacija dijelova:
DioModel
Materijal okviraKona Cromoly Butted
VilicaKona Project Two Cromoly Disc Touring
PogonShimano Deore 26/36/48t
Ležaj pogonaShimano 73mm
Pedalen/a
LanacShimano Deore
Stražnji lančanikShimano Deore 11-36t 10spd
Prednji mjenjačShimano Deore
Stražnji mjenjačShimano Deore SGS
Ručice mjenjačaMicroShift
KočniceTRP Spyre C Flat mount 160/160mm
Ležaj viliceFSA TH848
VolanKona Road
Lula volanaKona Road
Cijev sicaKona Deluxe Thumb w/Offset 27.2mm
SjedaloBrooks B17 Leather
GlavčineFormula 100x12mm/142x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiWTB ST i23 TCS 2.0
GumeSchwalbe Marathon Mondial 700x40c

NAPOMENA: Uz bicikl se ne isporučuju pedale.

Geometrija:
Geometrija
Veličina485052545658
1ST LENGTH460485520540560580
2TT LENGTH527540553569585603
3REACH374380385386390395
4STACK549558568598618640
5STANDOVER745765785810830850
6HT ANGLE717171717171
7HT LENGTH95105115147168191
8ST ANGLE74.57473.57372.572
9CS LENGTH445445445445445445
10BB DROP727272727272
11BB HEIGHT283283283283283283
12WHEELBASE103110391047105910701083
13FRONT CENTER596604613624635648
14FORK LENGTH415415415415415415
15FORK OFFSET505050505050

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:11:00 - 19:00
Subotom:Zatvoreno
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.