Ciklo-Sport Logo

Kona Rove ST 2020

-20%

Ušteda: ~2,500.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
12,499.00kn
9,999.00kn
Kona Rove ST 2020
Dostupne veličine:
54 cm
56 cm

Gotovo pa ne postoji ništa slično osjećaju čelika na cesti...ili makadamu...ili na stazi.

Rove St je jednostavno nabrijan bicikl koji ima klasičan izgled i osjećaj. Kotrlja se na 650b tube-less ready WTB Asym i23 TCS obruima oko kojih su omotane WTB Venture TCS Dual 650x47c gume. Pokreće ga i zaustavlja Sram Rival 1 oprema.

Specifikacija dijelova:
DioModel
Materijal okviraKona Butted Cromoly
VilicaKona Project Two Cromoly Disc
PogonSRAM S350 40t X-Sync
Ležaj pogonaSRAM GXP 68mm
Pedalen/a
LanacSRAM PC1110
Stražnji lančanikSRAM PG1130 11-42t 11spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačSRAM Rival 1
Ručice mjenjačaSRAM Rival 1
KočniceTRP Spyre C Flat Mount Mechanical 160/160mm
Ležaj viliceFSA TH848
VolanKona Road
Lula volanaKona Road
Cijev sicaKona Thumb w/Offset 27.2mm
SjedaloWTB Volt Comp
GlavčineFormula 100x12mm/142x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiWTB Asym i23 TCS
GumeWTB Venture TCS DUAL 650x47c

NAPOMENA: Uz bicikl se ne isporučuju pedale.

Geometrija:
Geometrija
Veličina485052545658
1ST LENGTH480500520540560580
2TT LENGTH515531546563579599
3REACH373378383388392400
4STACK530550570590610630
5STANDOVER730750770790810830
6HT ANGLE70.570.571.071.071.571.5
7HT LENGTH83104126147168189
8ST ANGLE75.074.574.073.573.072.5
9CS LENGTH435435435435435435
10BB DROP747472727070
11BB HEIGHT268268270270272272
12WHEELBASE101110231031104310501064
13FRONT CENTER587599606618624639
14FORK LENGTH405405405405405405
15FORK OFFSET454545454545

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:11:00 - 19:00
Subotom:Zatvoreno
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.