Ciklo-Sport Logo

Kona Rove LTD 2021

-20%

Ušteda: ~3,960.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
19,799.00kn
15,839.00kn
Kona Rove LTD 2021

Trenutno nedostupno.

Rove LTD se vratio bolji no ikad!

Taj prekrasan čelični okvir sa potpuno karbonskom flat mount disc vilicom i mogučnošću nošenja hrpe opreme. Shimano GRX pogonski sklop i kočnice osiguravaju da se zvjer vozi kao iz snova po gadnim, blatnim uvjetima. WTB KOM Light Team i23 TCS obruči i Venture TCS dual 650x47c gume pomažu bicikl zadržati na zamlji kada se stvari zakompliciraju. Rove LTD je savršen omjer funkcije i estetike te uvijek spreman za sljedeću avanturu.

Specifikacija dijelova:
DioModel
Materijal okviraKona Butted Cromoly
VilicaKona Rove Verso Full Carbon Flat Mount Disc
PogonShimano GRX 810 30/46t
Ležaj pogonaShimano S500 68mm
Pedalen/a
LanacShimano 11spd
Stražnji lančanikShimano 105 11-34t 11spd
Prednji mjenjačShimano GRX 810
Stražnji mjenjačShimano GRX 810
Ručice mjenjačaShimano GRX 600
KočniceShimano GRX 400 160/160mm
Ležaj viliceFSA No.1/12B/44
VolanKona Road
Lula volanaKona Road Deluxe
Cijev sicaKona Deluxe Thumb w/Offset 27.2mm
SjedaloWTB SL8
GlavčineShimano 105 100x12mm/142x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiWTB KOM Light Team i23 TCS 2.0
GumeWTB Venture TCS DUAL 650x47c

NAPOMENA: Uz bicikl se ne isporučuju pedale.

Geometrija:
Geometrija
Veličina485052545658
1ST LENGTH480500520540560580
2TT LENGTH515531546562578598
3REACH372378383388392400
4STACK532551570588607626
5STANDOVER735754775794815834
6HT ANGLE70.570.5717171.571.5
7HT LENGTH90110130150170190
8ST ANGLE7574.57473.57372.5
9CS LENGTH435435435435435435
10BB DROP747472727070
11BB HEIGHT268268270270272272
12WHEELBASE101610291036104810541068
13FRONT CENTER592604612623628643
14FORK LENGTH400400400400400400
15FORK OFFSET505050505050

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:11:00 - 19:00
Subotom:Zatvoreno
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.