Ciklo-Sport Logo

Kona Rove DL 2021

-15%

Ušteda: ~1,830.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
12,199.00kn
10,369.00kn
Kona Rove DL 2021
Dostupne veličine:
54 cm
56 cm
58 cm

Kako poboljšati bicikl koji je prokleto blizu savršenstvu? Čelik se čini kao solidan potez.

Čini vožnju glađom, a i dalje je vizualno brutalno araktivan. Rove DL (nekadašnji Rove ST) ima zapanjujući Kona Butted Cromoly okvir i Project Two Cromoly Disc vilicu. PouzdaniSRAM Rival 1x11 pogonski sklop i TRP Spyre C kočnice koje osiguravaju da se bicikl besprijekorno zaustavlja kao što i izgleda. Potpuno obnovljen, Rove DL ima WTB KOM Light Team i23 TCS obruče i WTB Venture TCS 47c gume, što ga čini spremnim za bilošto!

Specifikacija dijelova:
DioModel
Materijal okviraKona Butted Cromoly
VilicaKona Project Two Cromoly Disc
PogonSRAM S350 40t X-Sync
Ležaj pogonaSRAM GXP 68mm
Pedalen/a
LanacSRAM PC1110
Stražnji lančanikSRAM PG1130 11-42t 11spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačSRAM Rival 1
Ručice mjenjačaSRAM Rival 1
KočniceTRP Spyre C 160/160mm
Ležaj viliceFSA No.1/No.10
VolanKona Road
Lula volanaKona Road Deluxe
Cijev sicaKona Deluxe Thumb w/Offset 27.2mm
SjedaloWTB Volt
GlavčineFormula 100x12mm/142x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiWTB KOM Light Team i23 TCS 2.0
GumeWTB Venture TCS DUAL 650x47c

NAPOMENA: Uz bicikl se ne isporučuju pedale.

Geometrija:
Geometrija
Veličina485052545658
1ST LENGTH480500520540560580
2TT LENGTH515531546562578598
3REACH372378383388392400
4STACK532551570588607626
5STANDOVER735754775794815834
6HT ANGLE70.570.5717171.571.5
7HT LENGTH90110130150170190
8ST ANGLE7574.57473.57372.5
9CS LENGTH435435435435435435
10BB DROP747472727070
11BB HEIGHT268268270270272272
12WHEELBASE101610291036104810541068
13FRONT CENTER592604612623628643
14FORK LENGTH400400400400400400
15FORK OFFSET505050505050

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:11:00 - 19:00
Subotom:Zatvoreno
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.