Ciklo-Sport Logo

Kona Rove AL DL Special Edition EU 2021

-16%

Ušteda: ~1,360.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
8,359.00kn
6,999.00kn
Kona Rove AL DL SE
Dostupne veličine:
58 cm

Kada vožnja zahtjeva brzinu, važno je obratiti pažnju na male detalje. Blatobrani za loše vrijeme, devet brzinski prijenos pruža komfor i rang potreban za pristupanje bilo kakvoj cesti u bilo kojim vremenskim uvijetima.

Rove DL je odgovor za tvoje cestovne potrebe, bez obzira kada i gdje se vozio.

Specifikacija dijelova:
DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaKona Project Two Aluminum Disc
PogonShimano Sora 34/50t
Ležaj pogonaShimano
LanacKMC X9
KasetaShimano Alivio 11-34t 9spd
Prednji mjenjačShimano Sora
Stražnji mjenjačShimano Sora
Ručice mjenjača/kočnicaShimano Sora
Čeljusti kočniceTRP Spyre C
RotoriTRP TR160 160mm
Ležaj viliceFSA No.10P
VolanKona Road
Lula volanaKona Road
Cijev sjedalaKona Thumb w/Offset 27.2mm
Stezač cijevi sjedalaKona Clamp
Traka volanaKona Cork Tape
SjedaloKona Road
Glavčine (P/S))Formula 100x9mm / Formula 135x10mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiWTB ST i19 TCS 2.0
GumeWTB Riddler Comp 700x37c

NAPOMENA: Uz bicikl se ne isporučuju pedale.

Geometrija:
Geometrija
Veličina485052545658
1ST LENGTH480500520540560580
2TT LENGTH516531549563578599
3REACH373378385388392400
4STACK532551570589608632
5STANDOVER743762782802822842
6HT ANGLE70.570.571.071.071.571.5
7HT LENGTH90110130150170195
8ST ANGLE75.074.574.073.573.072.5
9CS LENGTH435435435435435435
10BB DROP747472727070
11BB HEIGHT278278280280282282
12WHEELBASE101210231033104310491065
13FRONT CENTER588599608618623639
14FORK LENGTH411411411411411411
15FORK OFFSET454545454545

Kona Rove AL Video:

Kona nije pomakla granice mogućeg sa gravel biciklom, ali su stvorili bicikl koji je savršen za široki spekar vožnje i početak ponovnog otkrivanja cestovnih bicikala s fokusom na svestranija i avanturistička iskustva. - Road.cc

Kona Rove je pristupačan, ide svugdje, upravo to je bicikl za makadam koji volimo. Rove se snažno penje, bombastično spušta, jede makadam i iznenađujuće je povoljan. - Bicycling.com

Rove je moguće kontrolirati na slobodnijim površinama samo malim pomakom u tjelesnoj težini. Zabavno je, jako zabavno, bilo da ste novak koji nije na terenu ili da ste vješti biciklista na svim terenima. - Matt Brett, Road.cc

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.