Ciklo-Sport Logo

Kona Rove AL 2020

-10%

Ušteda: ~620.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
6,199.00kn
5,579.00kn
Kona Rove AL 2020
Dostupne veličine:
54 cm
56 cm
58 cm

To je bajk koji želiš za svakodnevnu vožnju i napravljen je za avanture za koje još ni ne znaš.

Lagan aluminijski okvir i ugodna geometrija su spremni za duge vožnje ili možda za lokalnu CX utrku. Ako se cestovna vožnja pretvori u šumsku ili šljunčanu stazu, velika tolerancija guma i kompaktan omjer prijenosa spremni su za daljnje istraživanje.

Rove je Konin bitan svestrani cestovni bicikl. Udobna prilagodljivost i stabilna geometrija, mogućnost postavljanja nosača tereta i blatobrana, te pametne specifikacije čine Rove odličnim izborom za bikepacking, putovanje na posao, vikend avanture ili povremenu ciklokros utrku.

Namjera je u njegovom imenu, on je tvoj vjerni lutalica. Uz najtradicionalniji upravljač, Rove je spreman otići daleko, jako daleko, bilo po cesti, zemlji ili čak i makadamu.

Specifikacija dijelova:
DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
KotačiWTB SX19
VilicaKona Project Two Aluminum Disc
PogonFSA Tempo Adventure
Pogonski sklopShimano Claris 8spd
Upravljački sklopKona Road bar and stem, Kona Cork Tape
KočniceHayes CX Comp
GumeWTB Riddler Comp 700x37c
SjedaloKona Road

NAPOMENA: Uz bicikl se ne isporučuju pedale.

Geometrija:
Geometrija
Veličina485052545658
1ST LENGTH480500520540560580
2TT LENGTH516531549563578599
3REACH373378385388392400
4STACK532551570589608632
5STANDOVER743762782802822842
6HT ANGLE70.570.571.071.071.571.5
7HT LENGTH90110130150170195
8ST ANGLE75.074.574.073.573.072.5
9CS LENGTH435435435435435435
10BB DROP747472727070
11BB HEIGHT278278280280282282
12WHEELBASE101210231033104310491065
13FRONT CENTER588599608618623639
14FORK LENGTH411411411411411411
15FORK OFFSET454545454545

Kona Rove AL Video:

Kona nije pomakla granice mogućeg sa gravel biciklom, ali su stvorili bicikl koji je savršen za široki spekar vožnje i početak ponovnog otkrivanja cestovnih bicikala s fokusom na svestranija i avanturistička iskustva. - Road.cc

Kona Rove je pristupačan, ide svugdje, upravo to je bicikl za makadam koji volimo. Rove se snažno penje, bombastično spušta, jede makadam i iznenađujuće je povoljan. - Bicycling.com

Rove je moguće kontrolirati na slobodnijim površinama samo malim pomakom u tjelesnoj težini. Zabavno je, jako zabavno, bilo da ste novak koji nije na terenu ili da ste vješti biciklista na svim terenima. - Matt Brett, Road.cc

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:11:00 - 19:00
Subotom:Zatvoreno
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.