Ciklo-Sport Logo

Kona Rove 2021

-15%

Ušteda: ~1,500.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
9,899.00kn
8,399.00kn
Kona Rove 2021
Dostupne veličine:
50 cm
56 cm
58 cm

Rove je postao go-to bicikl za ljude širom svijeta koji samo žele... ići!

Pristupačan, opremljen baš kako treba i ugodan oku. Rove je brz na putu do posla, na makadamu ili u treningu nakon posla na lokalnom brdu. Potpuno novi Rove dobiva ozbiljnu preobrazbu s prekrasnim Cromoly okvirom i Project Two Disck Cromoly vilicom. Pokrećući 9 brzinski Shimano Sora pogon, Tektro Dual Piston disk kočnice te WTB obruče i gume, Rove je spreman za pedaliranje!

Specifikacija dijelova:
DioModel
Materijal okviraKona Butted Cromoly
VilicaKona Project Two Cromoly Disc
PogonShimano Sora 34/50t
Ležaj pogonaShimano ES300
Pedalen/a
LanacKMC X9
Stražnji lančanikShimano HG400 11-34t 9spd
Prednji mjenjačShimano Sora
Stražnji mjenjačShimano Sora
Ručice mjenjačaShimano Sora
KočniceTektro C550 160/160mm
Ležaj viliceFSA No.1/No.10
VolanKona Road
Lula volanaKona Road
Cijev sicaKona Thumb w/Offset 27.2mm
SjedaloWTB Volt
GlavčineShimano 100x12mm/142x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiWTB ST i23 TCS 2.0
GumeWTB Venture Comp DUAL 650x47c

NAPOMENA: Uz bicikl se ne isporučuju pedale.

Geometrija:
Geometrija
Veličina485052545658
1ST LENGTH480500520540560580
2TT LENGTH515531546562578598
3REACH372378383388392400
4STACK532551570588607626
5STANDOVER735754775794815834
6HT ANGLE70.570.5717171.571.5
7HT LENGTH90110130150170190
8ST ANGLE7574.57473.57372.5
9CS LENGTH435435435435435435
10BB DROP747472727070
11BB HEIGHT268268270270272272
12WHEELBASE101610291036104810541068
13FRONT CENTER592604612623628643
14FORK LENGTH400400400400400400
15FORK OFFSET505050505050

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:11:00 - 19:00
Subotom:Zatvoreno
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.