Ciklo-Sport Logo

Kona Major Jake 2021

-20%

Ušteda: ~5,200.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
25,899.00kn
20,699.00kn
Kona Major Jake 2021

Trenutno nedostupno.

Major Jake je savršen bicikl za one ozbiljne natjecatelje koji još uvijek traže nešto što mogu iskoristiti na dužim cross-trening vožnjama.

Kerry Werner i Rebecca Fahringer su vozili upravo ovaj model u 2019 CX sezoni i osvojili brojne podije.

Potpuno karbonski okvir i vilica čine uspone te strme i grbave prepreke laganim. 700x33c Maxxis All Terrane gume, Sram Rival 1 pogonski sklop, udoban Velo Shoc-Proff grip i hidraulične disk kočnice čine ovaj bicikl spremnim za svaku utrku.

Specifikacija dijelova:
DioModel
Materijal okviraKona Race Light Carbon
VilicaKona Full Carbon Flat mount CX Race Disc
PogonSRAM Force 1 40t
Ležaj pogonaSRAM GXP PF
Pedalen/a
LanacSRAM PC1110
Stražnji lančanikSRAM PG1130 11-36t 11spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačSRAM Rival
Ručice mjenjačaSRAM Rival
KočniceSRAM Rival 160/160mm
Ležaj viliceFSA No.57SC
VolanKona Road Light
Lula volanaKona Road Deluxe
Cijev sicaKona Thumb w/Offset 31.6mm
SjedaloWTB SL8
GlavčineFormula 100x12mm/142x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiWTB KOM Light Team i23 TCS 2.0
GumeMaxxis All Terrane EXO TR DUAL 700x33c

NAPOMENA: Uz bicikl se ne isporučuju pedale.

Geometrija:
Geometrija
Veličina485052545658
1ST LENGTH480500520540560580
2TT LENGTH516531546562580596
3REACH375380385390393400
4STACK525545560580610620
5STANDOVER752772792810837852
6HT ANGLE707070.570.57171
7HT LENGTH103.5124.7140.8161.9194.2204.8
8ST ANGLE7574.57473.57372.5
9CS LENGTH425425425425425425
10BB DROP7272707067.567.5
11BB HEIGHT280280282282282.5282.5
12WHEELBASE100710191026103810471057
13FRONT CENTER592604610622631641
14FORK LENGTH395395395395395395
15FORK OFFSET454545454545

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:11:00 - 19:00
Subotom:Zatvoreno
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.