Ciklo-Sport Logo

Kona Libre CR DL 2021

-20%

Ušteda: ~6,240.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
31,199.00kn
24,959.00kn
Kona Libre CR DL 2021

Trenutno nedostupno.

Šlag s torte, Libre CR DL ne ostavlja kamenčić sa staze neokrenut.

Ovaj predivan Race Light karbonski okvir pruža i performanse i komfor na raznim terenima. Osnažen tvojim nogama i 11 brzinskim Shimano GRX 810 pogonskim komponentama, Libre CR DL samopouzdano mjenja brzine u blatu, na cesti ili stazi. Sa +RAD podesivim dropperom, 700x45c WTB Riddler TCS gumama, Easton EA 70AX kotačima i Kona Verso Carbon vilicom koja može ponjeti tonu opreme, Libre CR DL je savršeno oružje za svaku avanturu, bez obzira koliko daleko išli.

Specifikacija dijelova:
DioModel
Materijal okviraKona Race Light Carbon
VilicaKona Verso Full Carbon Flat Mount Disc
PogonShimano GRX 810 40t
Ležaj pogonaShimano PF86
Pedalen/a
LanacShimano 105
Stražnji lančanikShimano SLX 11-42t 11spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačShimano GRX 810
Ručice mjenjačaShimano GRX 810 w/ Integrated Dropper Lever
KočniceShimano GRX 810 160/160mm
Ležaj viliceFSA No.42ACB
VolanEaston EC70AX
Lula volanaEaston EA90
Cijev sicaTrans-X Dropper +RAD Internal 31.6mm
SjedaloWTB SL8
GlavčineEaston EA 70AX 100x12mm/142x12mm
ŽbiceEaston EA 70AX Wheelset
ObručiEaston EA 70AX Wheelset
GumeWTB Riddler TCS DUAL 700x45c

NAPOMENA: Uz bicikl se ne isporučuju pedale.

Geometrija:
Geometrija
Veličina5052545658
1ST LENGTH455490510540550
2TT LENGTH543558572588608
3REACH378383386389394
4STACK575590610630660
5STANDOVER758782803830850
6HT ANGLE70.570.5717171
7HT LENGTH137.3153.2175.4196.5230.4
8ST ANGLE7473.57372.572
9CS LENGTH440440440440440
10BB DROP7575727270
11BB HEIGHT285285288288290
12WHEELBASE10421052105810681084
13FRONT CENTER613623628638654
14FORK LENGTH410410410410410
15FORK OFFSET5050505050

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:11:00 - 19:00
Subotom:Zatvoreno
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.