Ciklo-Sport Logo

Kona Libre 2021

-20%

Ušteda: ~2,900.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
14,499.00kn
11,599.00kn
Kona Libre 2021

Trenutno nedostupno.

Narod je pitao za aluminijskog Libre-a, a sad s oduševljenjem ga Kona i predstavlja.

Dolazi s karbonskom Verso vilicom koja ima hrpu prihvata za nošenje tereta. Libre je više pristupačna verzija opakog gravel bicikla za avanture. Nosi Sram Apex pogonski sklop, TRP Spyre kočnice, Formula glavčine i višestruki prihvati na okviru za prtljagu i boce. Libre je spreman da te udobno odvede na neku veliku avanturu.

Specifikacija dijelova:
DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaKona Verso Full Carbon Flat Mount Disc
PogonSRAM Apex 40t X-Sync
Ležaj pogonaSRAM GXP 68mm
Pedalen/a
LanacSRAM PC1110
Stražnji lančanikSRAM PG1130 11-42t 11spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačSRAM Apex
Ručice mjenjačaSRAM Apex
KočniceTRP Spyre C 160/160mm
Ležaj viliceFSA No.57B
VolanKona Road
Lula volanaKona Road
Cijev sicaKona Thumb w/Offset 31.6mm
SjedaloWTB SL8
GlavčineFormula 100x12mm/142x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiWTB KOM Light Team i25 TCS 2.0
GumeWTB Riddler TCS 700x45c

NAPOMENA: Uz bicikl se ne isporučuju pedale.

Geometrija:
Geometrija
Veličina5052545658
1ST LENGTH455490510540550
2TT LENGTH543558573588608
3REACH378383386389394
4STACK575590610630660
5STANDOVER740768791817837
6HT ANGLE70.570.5717171
7HT LENGTH137.0153.0175.0196.5230.0
8ST ANGLE7473.57372.572
9CS LENGTH440440440440440
10BB DROP7575727270
11BB HEIGHT285285288288290
12WHEELBASE10421052105810681084
13FRONT CENTER613623628638654
14FORK LENGTH410410410410410
15FORK OFFSET5050505050

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:11:00 - 19:00
Subotom:Zatvoreno
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.