Ciklo-Sport Logo

Kona Jake The Snake 2021

-20%

Ušteda: ~2,740.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
13,699.00kn
10,959.00kn
Kona Jake The Snake 2021

Trenutno nedostupno.

Stroj radnog čovjeka. Jake the Snake je idealan izbor za cyclocross natjecatelje, kao i agresivne commutere.

Legendarni Jake the Snake dolazi s geometrijom koja se koristi kod natjecateljskih bicikala, laganim aluminijskim okvirom, potpuno karbonskom vilicom popraćenih tubeless-ready kotačima omotanim u Maxxis All Terrane gume. Sram Apex 1x11 pogonski sklop i TRP hidraulične disk kočnice zaduženi su za sjajnu pokretljivost i zaustavljivost.

Specifikacija dijelova:
DioModel
Materijal okviraKona Race Light 6061 Aluminum Butted
VilicaKona Carbon Cross
PogonFSA Gossamer Compact 1x MegaExo 40t
Ležaj pogonaFSA 6200 68mm
Pedalen/a
LanacSRAM PC1110
Stražnji lančanikSRAM PG1130 11-36t 11spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačSRAM Apex
Ručice mjenjačaSRAM Apex
KočniceTRP HY/RD C 160/160mm
Ležaj viliceFSA No.57B
VolanKona Road
Lula volanaKona Road
Cijev sicaKona Thumb w/Offset 31.6mm
SjedaloWTB Volt
GlavčineFormula 100x12mm/142x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
ObručiWTB ST i19 TCS 2.0
GumeMaxxis All Terrane EXO TR DUAL 700x33c

NAPOMENA: Uz bicikl se ne isporučuju pedale.

Geometrija:
Geometrija
Veličina485052545658
1ST LENGTH480500520540560580
2TT LENGTH516531546562578596
3REACH375380385390395400
4STACK525545560580600620
5STANDOVER747764787802822840
6HT ANGLE707070.570.57171
7HT LENGTH100.6121.8137.9159.1180.2201.4
8ST ANGLE7574.57473.57372.5
9CS LENGTH425425425425425425
10BB DROP727270706868
11BB HEIGHT280280282282284284
12WHEELBASE100710191026103810451057
13FRONT CENTER592604610622630641
14FORK LENGTH395395395395395395
15FORK OFFSET454545454545

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:11:00 - 19:00
Subotom:Zatvoreno
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport Logo Bottom

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.