Ciklo-Sport

Superior XC 879

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
Preporučena MPC proizvođača:
7.299,00 kn | 968,74
7.299,00 kn (22%)
5.699,00 kn
Ušteda: 1.600,00 kn
968,74 (22%)
756,39
Ušteda: 212,36

Superior XC 879

Dostupne veličine:
21'' (XL)

Bicikl s 29'' kotačima i aluminijskim okvirom sportske geometrije, opremljen za cjelodnevne izlete i živahne vožnje po terenu te zemljanim stazama. Univerzalne gume brze su na cesti i biciklističkoj stazi kao i izvan nje, a pouzdane Shimano komponente s 2x10 prijenosnim omjerom omogućuju uživanje na bilo kojem terenu. Udobnost sjedala talijanskog dizajna upotpunjena je ergonomskim ručkama, upravljačem i lulom volana ONE1 proizvođača za savršenu udobnost bicikla. Sa Suntour zračnom vilicom, kontrola terena bit će precizna i sigurna. Okvir ima pripremu za montiranje nosača tereta, nogara i blatobrana.

Specifikacija dijelova:

DioModel
Materijal okviraAlu 6061 T6 Double Butted, Smooth Welding, Sport Geometry, Conical Head Tube, BB BSA 73 mm, IDK dropout, Smoot Welding, Inner cable routing
VilicaRST Aerial, 1-1/8", 100mm travel
PogonONE1 TAF38-239SS, 36-26T
Ležaj pogonaSHIMANO SM-BB52, BSA, shell 68/73mm
PedaleMarwi SP-610
LanacKMC X10
Stražnji lančanikSHIMANO CS-M4100-10, 11-42T
Prednji mjenjačSHIMANO FD-M4100-M, SIDE SWING, FRONT-PULL
Stražnji mjenjačSHIMANO DEORE RD-M4120 Shadow
Ručice mjenjačaSHIMANO DEORE SL-M4100-R RapidFire Plus, 10-speed, SHIMANO DEORE SL-M5100-L RapidFire Plus, 2-speed
KočniceSHIMANO BL-MT200/BR-MT200, hydraulic disc brake
Ležaj viliceCHH1505 1-1/8“, ZS44/28.6 - ZS56/30
VolanONE1 Alloy, MTB AL-312BT, 9° backsweep, 12mm rise, 740mm, 31.8mm
Lula volanaONE1 Sport MAS-D61248 Alloy, 31.8mm, +/-8°
Cijev sjedalaONE1 Sport Alloy, SP C207, 30.9mm
SjedaloSelle Royal Vivo HRN
ObručiStars J25DH, 32H
Glavčine (p/z)SHIMANO HB-TX505, 32H, CENTER LOCK, QR Type / SHIMANO FH-TX505-8, 32H, CENTER LOCK, M10x135mm, QR Type
ŽbiceSapim Galvanized Black
GumeSchwalbe Smart Sam KevlarGuard, 29x2.10''

Geometrija:

Geometrija
VeličinaSMLXL
WHEEL SIZE29''29''29''29''
ASEAT TUBE LENGTH (MM)406457508559
CSEAT TUBE ANGLE72.4°72°72°72.4°
BEFFECTIVE TOP TUBE LENGTH (MM)570590610630
RREACH (MM)372387407421
SSTACK HEIGHT (MM)620639639657
GHEAD TUBE LENGTH (MM)100120120140
DST ANGLE70°70°70°70°
ECHAINSTAY LENGTH (MM)445445445445
BBDBB DROP (MM)60606060
FWHEELBASE (MM)1066108711071128
SPSEAT POST DIAMETER (MM)30.930.930.930.9
SEAT POST LENGTH (MM)350350350350
HANDLEBAR WIDTH (MM)720720740740
STEM LENGTH (MM)70709090
CRANK LENGTH (MM)170175175175

Zatraži ponudu od 0-24h

Ciklo-Sport web za sve tvoje narudžbe radi od 0 do 24 sata, svaki dan u tjednu, svaki tjedan u mjesecu i svaki mjesec u godini.

Sve cijene su iskazane u Hrvatskim Kunama i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV).

Svi paketi koji se šalju su zaštičeni i zapakirani kako bi se izbjegla potencijalna oštećenja prilikom transporta.

Naruči iz udobnosti svog doma!

Kako zatražiti ponudu?

Artikl se dodaje u košaricu pritiskom na bijelu okruglu tipku u donjem desnom uglu zaslona. Nakon što su dodani svi artikli u košaricu, potrebno je prtisnuti crnu okruglu tipku također u donjem desnom uglu zaslona te ostaviti podatke za slanje ponude/narudžbe.

Proizvodi se naručuju odabirom, korištenjem menija i popunjavanjem elektronskog formulara za zahtjevom za ponudom. Proizvod se smatra naručenim kada kupac prođe cijeli postupak zahtjeva za ponudom i pritisne tipku "pošalji".

Izrada R1 ponude i računa na tvrtke - prilikom slanja zahtjeva za ponudom, u napomenu je potrebno navesti podatke o firmi (naziv, adresa i OIB).

Plaćanje i dostava

Dostava je dostupna na teritoriju cijele Republike Hrvatske.

Cijena dostave za sve dijelove i opremu je 35,00 kuna bez obzira na količinu proizvoda i/ili broj paketa, a za bicikle je 160,00 kuna po biciklu, osim regije Dubrovnik i mjesta s poštanskim brojem 20xxx gdje je cijena dostave 190,00 kuna po biciklu.

Narudžbe je moguće platiti uplatnicom, odnosno virmanom te internet ili mobilnim bankarstvom na naš IBAN po ponudi ili gotovinom prilikom dostave (pouzećem do maksimalnih 5.000,00 kuna). Za plaćanje pouzećem zaračunava se usluga plaćanja pouzećem koja iznosi 10,00 kuna.

Sve cijene na stranici su iskazane u Hrvatskim Kunama (HRK) i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV). Trudimo se biti što točniji u opisu proizvoda, prikazu slika i cijena, ali ne možemo garantirati da su sve informacije 100% ispravne i bez grešaka. Svi artikli navedeni na stranici su dio naše ponude što ne znači da su dostupni u svakom trenutku. Za točnu provjeru stanja, molimo da nas kontaktirate putem e-maila ili telefonskog poziva.

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2008 - 2021 Ciklo-Sport d.o.o.