Ciklo-Sport

Superior Team 29 Elite

Šifra proizvoda: 69021YF3-19S

3.669,00

-26%

2.699,00

Winter Special

Dodatan popust od 20% za jednokratno plaćanje gotovinom (novčanicama) i transakcijskim računom (uplata na račun):

2.159,20

Dodatan popust od 15 % za plaćanje karticama na rate:

2.294,15

Preporučena maloprodajna cijena proizvođača: 3.669,00
Ušteda (-41%): -1.509,80
Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 2.699,00
U cijenu je uračunat PDV.

Dostupno na lageru:

L

Provjeri stanje u poslovnici:

Superior Team 29 Elite trkaći je model s kojim je Anina Hütter pobijedila na utrci Svjetskog prvenstva. Bicikl izgrađen na vrhunskom okviru od Pro High Modulus karbona u trkaćoj verziji s bezbojnom bojom.

Kompletan Shimano Deore XT i Rock Shox SID vilica sa zaključavanjem na upravljaču naglašavaju čisti trkaći karakter ovog modela dok zadržavaju pristupačnu cijenu. DT Swiss tubeless kotači s 2,25'' Schwalbe gumama osiguravaju veliko ubrzanje i besprijekornu trakciju van ceste.

Specifikacija

DioModel
Materijal okviraCarbon MTB Mid Modulus, Advanced Race Geometry, Conical Head Tube, Thru Axle Boost 12x148mm, Inner cable routing
VilicaDT Swiss F232 ONE, Tapered, 15x110mm axle, 100mm travel
Ležaj pogonaShimano BB-MT500PA, PressFit, shell 41x92mm
Ležaj viliceAcros AZX-220 R4, ZS44/28.6 - ZS56/40, BlockLock 150°
Stražnja osovinaSB01, TA12x171.5, M12xP1.5x15.5L, Black
Ručice mjenjačaShimano Deore XT SL-M8100-IR, RAPIDFIRE Plus, 12-speed
Stražnji mjenjačShimano XT RD-M8100, Shadow Plus Design
Prednji mjenjačn/a
PogonShimano XT FC-M8100, Hollowtech II, 36T
Stražnji lančanikShimano XT CS-M8100, 12-speed, 10-51T
LanacShimano Deore CN-M6100
KočniceShimano XT M8100 / Shimano XT M8100, Shimano RT-MT800 160mm / Shimano RT-MT800 160mm
Prednji kotačDT Swiss XR 1700 SPLINE®, CL, 15x110mm, Tubeless Ready
Stražnji kotačDT Swiss XR 1700 SPLINE®, CL, 12x148mm, SH12, Tubeless Ready
Prednja gumaSchwalbe Racing Ray Performance, TL-Ready, 29x2.25", ADDIX SpeedGrip
Stražnja gumaSchwalbe Racing Ralph Performance, TwinSkin, TL-Ready, 29x2.25", ADDIX
Lula volanaONE Race, Alloy, 31,8mm, -7°
VolanONE Race, Alloy, 5mm rise, 760mm, 31.8mm
SjedaloFizi:k Terra Aidon X5, Alloy
Cijev sjedalaONE Race, Carbon, 27.2mm
Pedalen/a

*Proizvođač zadržava pravo promjene svih specifikacija bez prethodne najave.

Geometrija

VeličinaSMLXL
Wheel Size29''29''29''29''
BBDBB Drop (mm)55555555
ASeat Tube Length (mm)393431482533
BEffective Top Tube (mm)595620640655
SStack Height (mm)591602611620
RReach (mm)425428465477
CSeat Tube Angle74°74°74°74°
DHead Tube Angle69°69°69°69°
EChainstay Length (mm)432432432432
GHead Tube Length (mm)90100110120
FWheelbase (mm)1107113311541169
Stem Length (mm)60608080
Handlebar Width (mm)760760760760
Cranks Length (mm)170175175175
Geometrija

Odabir veličine: Superior

Visina vozačaUnutarnja duljina noguHardtailFullsuspensionKonaSuperiorDrag
144-155cm61-69cmXSXSSmallSmallSmall
150-160cm66-74cmSmallSmallSmallSmallSmall
155-170cm69-76cmSmall, MediumSmall, MediumSmall, MediumSmall, MediumSmall, Medium
165-180cm74-79cmMediumMediumMediumMediumMedium
175-185cm76-84cmMedium, LargeMedium, LargeMedium, LargeMedium, LargeMedium, Large
180-190cm81-89cmLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XL
185-200cm84-91cmLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XL

Kako izmjeriti unutarnju duljinu nogu?

Mjerenje unutarnje duljine nogu (UDN ili "inseam") jedna je od najtočnijih mjera za određivanje visine sjedala na biciklu ili izbor veličine okvira bicikla.

  • Obucite hlače u kojima vozite bicikl
  • Bosi stanite uspravno uz zid
  • Knjigu tvrdih korica stavite među noge i podignite kao da sjedite na sjedalu bicikla
  • Pomoćnik neka vam izmjeri udaljenost vrha knjige od poda
  • Dobivena visina je vaša unutarnja duljina noge (UDN)
UDN

Zatraži ponudu od 0-24h

Ponudu možeš zatražiti svaki dan od 0 do 24 sata, bilo koji dan u tjednu, svaki tjedan u mjesecu i svaki mjesec u godini.

Sve cijene su iskazane u Eurima i uključuju PDV.

Svi paketi koji se šalju su zaštičeni i zapakirani kako bi se izbjegla potencijalna oštećenja prilikom transporta.

Naruči iz udobnosti svog doma!

Kako zatražiti ponudu?

Artikl se dodaje u košaricu pritiskom na bijelu okruglu tipku u donjem desnom uglu zaslona. Nakon što su dodani svi artikli u košaricu, potrebno je prtisnuti crnu okruglu tipku također u donjem desnom uglu zaslona te ostaviti podatke za slanje ponude/narudžbe.

Proizvodi se naručuju odabirom, korištenjem menija i popunjavanjem elektronskog formulara za zahtjevom za ponudom. Proizvod se smatra naručenim kada kupac prođe cijeli postupak zahtjeva za ponudom i pritisne tipku "pošalji".

Izrada R1 ponude i računa na tvrtke - prilikom slanja zahtjeva za ponudom, u napomenu je potrebno navesti podatke o firmi (naziv, adresa i OIB).

Plaćanje i dostava

Dostava je dostupna na teritoriju cijele Republike Hrvatske.

Cijena dostave za sve dijelove i opremu je 7,00 € bez obzira na količinu proizvoda i/ili broj paketa, a za bicikle je 25,00 € po biciklu, osim regije Dubrovnik i mjesta s poštanskim brojem 20xxx gdje je cijena dostave 30,00 € po biciklu.

Narudžbe je moguće platiti uplatnicom, odnosno virmanom te internet ili mobilnim bankarstvom na naš IBAN po ponudi ili gotovinom prilikom dostave (pouzećem do maksimalnih 200,00 €). Za plaćanje pouzećem zaračunava se usluga plaćanja pouzećem koja iznosi 2,00 €.

Sve cijene na stranici su iskazane u Eurima (€) i uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV). Trudimo se biti što točniji u opisu proizvoda, prikazu slika i cijena, ali ne možemo garantirati da su sve informacije 100% ispravne i bez grešaka. Svi artikli navedeni na stranici su dio naše ponude što ne znači da su dostupni u svakom trenutku. Za točnu provjeru stanja, molimo da nas kontaktirate putem e-maila ili telefonskog poziva.

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2008 - 2024 Ciklo-Sport d.o.o.