Ciklo-Sport

Kona Big Honzo 2021

Šifra proizvoda: 50021B07-21C

1.470,00 € | 11.075,72 kn

1.114,74

8.399,01 kn

Na ovaj proizvod se obračunava dodatan popust od 5% za jednokratno plaćanje gotovinom (novčanicama) i transakcijskim računom (uplata na račun):

1.059,00 € | 7.979,06 kn

Preporučena maloprodajna cijena proizvođača: 1.470,00 € | 11.075,72 kn
Ušteda (24%): -355,26 € (-2.676,71 kn)
Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 1.114,74 € (8.399,01 kn)
U cijenu je uračunat PDV.
Fiksni tečaj konverzije 1 € = 7,53450 kn

Dostupno na lageru:

XL

Big Honzo je ubojica bicikl za cijenu. Ima sve što trebaš i ništa što ne trebaš.

Porširene Shimano glavičine, drže WTB obruče i 27,5+ Ranger gume. Shimano hidraulične disk kočnice i Deore 11 brzinski pogonski sklop bicikl čine dosljednim i intuitivnim. Ovo je savršen bicikl kad trebaš malo više gripa za kotrljanje preko zeznutih korjenja i kamenja.

Specifikacija

DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaSuntour XCR34 LOR DS Coil Spring 130mm
Stražnji amortizern/a
PogonShimano MT5100 30t
Ležaj pogonaShimano 73mm
PedaleKona JS2
LanacKMC X11
Stražnji lančanikShimano Deore 11-51t 11spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačShimano Deore
Ručica mjenjačaShimano Deore
KočniceShimano MT201 180/160mm
Ležaj viliceFSA No.57B
VolanKona XC/BC
Lula volanaKona XC
Cijev sjedalaTrans-X Dropper Internal 31.6mm
SjedaloKona Trail
ObručiWTB ST i35 TCS 2.0
Prednja glavčinaShimano 110x15mm
Stražnja glavčinaShimano 148x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
Prednja gumaWTB Ranger 27.5x2.8"
Stražnja gumaWTB Ranger 27.5x2.8"

Geometrija

VeličinaSMLXL
1ST LENGTH370420470530
2TT LENGTH592619647684
3REACH425450475510
4STACK622631640649
5STANDOVER723729736758
6HT ANGLE67.567.567.567.5
7HT LENGTH95105115125
8ST ANGLE75757575
9CS LENGTH430430430430
10BB DROP50505050
11BB HEIGHT310310310310
12WHEELBASE1144117312021241
13FRONT CENTER719747776815
14FORK LENGTH541541541541
15FORK OFFSET51515151
Geometrija

Odabir veličine: MTB Hardtail

Visina vozačaUnutarnja duljina noguHardtailFullsuspensionKonaSuperiorDrag
144-155cm61-69cmXSXSSmallSmallSmall
150-160cm66-74cmSmallSmallSmallSmallSmall
155-170cm69-76cmSmall, MediumSmall, MediumSmall, MediumSmall, MediumSmall, Medium
165-180cm74-79cmMediumMediumMediumMediumMedium
175-185cm76-84cmMedium, LargeMedium, LargeMedium, LargeMedium, LargeMedium, Large
180-190cm81-89cmLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XL
185-200cm84-91cmLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XLLarge, XL

Kako izmjeriti unutarnju duljinu nogu?

Mjerenje unutarnje duljine nogu (UDN ili "inseam") najtočnija je mjera za određivanje visine sjedala na biciklu ili izbor veličine okvira bicikla.

  • Obucite hlače u kojima vozite bicikl
  • Bosi stanite uspravno uz zid
  • Knjigu tvrdih korica stavite među noge i podignite kao da sjedite na sjedalu bicikla
  • Pomoćnik neka vam izmjeri udaljenost vrha knjige od poda
  • Dobivena visina je vaša unutarnja duljina noge (UDN)
UDN

Zatraži ponudu od 0-24h

Ciklo-Sport web za sve tvoje narudžbe radi od 0 do 24 sata, svaki dan u tjednu, svaki tjedan u mjesecu i svaki mjesec u godini.

Sve cijene su iskazane u Eurima i Hrvatskim Kunama te uključuju PDV.

Svi paketi koji se šalju su zaštičeni i zapakirani kako bi se izbjegla potencijalna oštećenja prilikom transporta.

Naruči iz udobnosti svog doma!

Kako zatražiti ponudu?

Artikl se dodaje u košaricu pritiskom na bijelu okruglu tipku u donjem desnom uglu zaslona. Nakon što su dodani svi artikli u košaricu, potrebno je prtisnuti crnu okruglu tipku također u donjem desnom uglu zaslona te ostaviti podatke za slanje ponude/narudžbe.

Proizvodi se naručuju odabirom, korištenjem menija i popunjavanjem elektronskog formulara za zahtjevom za ponudom. Proizvod se smatra naručenim kada kupac prođe cijeli postupak zahtjeva za ponudom i pritisne tipku "pošalji".

Izrada R1 ponude i računa na tvrtke - prilikom slanja zahtjeva za ponudom, u napomenu je potrebno navesti podatke o firmi (naziv, adresa i OIB).

Plaćanje i dostava

Dostava je dostupna na teritoriju cijele Republike Hrvatske.

Cijena dostave za sve dijelove i opremu je 7,00 € / 52,74 kn bez obzira na količinu proizvoda i/ili broj paketa, a za bicikle je 25,00 € / 188,36 kn po biciklu, osim regije Dubrovnik i mjesta s poštanskim brojem 20xxx gdje je cijena dostave 30,00 € / 226,04 kn po biciklu.

Narudžbe je moguće platiti uplatnicom, odnosno virmanom te internet ili mobilnim bankarstvom na naš IBAN po ponudi ili gotovinom prilikom dostave (pouzećem do maksimalnih 200,00 € / 1.506,90 kn). Za plaćanje pouzećem zaračunava se usluga plaćanja pouzećem koja iznosi 2,00 € / 15,07 kn.

Fiksni tečaj konverzije: 1 € = 7,53450 kn.

Sve cijene na stranici su iskazane u Eurima (€) i Hrvatskim Kunama (HRK) te uključuju porez na dodanu vrijednost (PDV). Trudimo se biti što točniji u opisu proizvoda, prikazu slika i cijena, ali ne možemo garantirati da su sve informacije 100% ispravne i bez grešaka. Svi artikli navedeni na stranici su dio naše ponude što ne znači da su dostupni u svakom trenutku. Za točnu provjeru stanja, molimo da nas kontaktirate putem e-maila ili telefonskog poziva.

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2008 - 2023 Ciklo-Sport d.o.o.