Ciklo-Sport

Superior XC 819 2021

-10%

Ušteda: ~430.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
4,299.00kn
3,869.00kn

Superior XC 819

Dostupne veličine:
20.0'' (L)

Superior XC serija bicikala dizajnirana je za sport. Ovi bicikli nude puno tehničkih rješenja koja se koriste i kod top modela u MTB natjecateljskoj klasi, s prilagodbama za hobi vozače, najviše pazeći na udobnost vožnje. Lagani su, izdržljivi, savršeno izbalansiranih voznih karakteristika i upravljivosti. Pružaju udobnost vožnje i povjerenje na intenzivno teškom terenu, kao i kada se voze na asfaltiranim cestama.

Dizajnirani su tako da je upravljač postavljen bliže vozaču, s više uspravnim položajem gornjeg dijela tijela kod sjedenja, čime se dobije izvrsna mogućnost kontrole upravljanja i maksimalna udobnost vožnje. Idealan odnos udobnosti kod sjedenja i zadržavanja sportskih karakteristika čine Superior XC seriju bicikala najboljim odabirom za one koji žele ići na duže sportske vožnje. Zahvaljujući iskustvu projektanata biciklista, ova geometrija će pomoći u sprječavaju nastajanja neugodnih bolova u leđima.

Specifikacija dijelova:

DioModel
Materijal okviraAlu 6061 T6 Double Butted, Smooth Welding, Conical Head Tube, BB BSA 73 mm, IDK dropout, Inner cable routing
Ležaj viliceFSA Orbit 1.5B No.57B, Zero Stack, 1-1/8"
VilicaSR Suntour XCT30, 1-1/8", Coil, QR Type, 100mm travel
Ručice mjenjačaSHIMANO ALTUS SL-M315-2L RapidFire Plus, 2-speed, SHIMANO ALTUS SL-M315-8R RapidFire Plus, 8-speed
Prednji mjenjačSHIMANO TY FD-TY710-2-TS3, TOP SWING, DUAL-PULL
Stražnji mjenjačSHIMANO ALTUS RD-M310-L
PogonSHIMANO FC-TY501, 46-30T
Stražnji lančanikSHIMANO CS-HG31-8, 11-34T
Ležaj pogonaSHIMANO BB-UN101 122.5mm, BSA, shell 73mm
LanacKMC Z8.3
PedaleMarwi SP-610
VolanONE1 Alloy, MTB AL-312BT, 9° backsweep, 12mm rise, 740mm, 31.8mm
Lula volanaONE1 Sport MAS-D61248 Alloy, 31.8mm, -8°
KočniceSHIMANO BL-MT200/BR-MT200, hydraulic disc brake
SjedaloSelle Royal Vivo HRN
Cijev sjedalaONE1 Sport Alloy, SP C207
Glavčine (p/z)SHIMANO HB-TX505, 32H, CENTER LOCK, QR Type / SHIMANO FH-TX505-8, 32H, CENTER LOCK, M10x135mm, QR Type
ObručiStars J25DH, 32H
GumeSchwalbe Smart Sam 29x2.10"
ŽbiceSapim Galvanized Black
Težina~15 kg

Geometrija:

Geometrija Superior
Veličina Okvira16.0" (S)18.0" (M)20.0" (L)22.0" (XL)
WHEEL SIZE29292929
ASEAT TUBE LENGTH (MM)406457508559
CSEAT TUBE ANGLE72.4727272.4
BEFFECTIVE TOP TUBE LENGTH (MM)570590610630
RREACH (MM)372387407421
SSTACK (MM)620639639657
GHEAD TUBE LENGTH (MM)100120120140
DHEAD TUBE ANGLE70707070
ECHAINSTAY LENGTH (MM)445445445445
BBD60606060
FWHEELBASE (MM)1066108711071128
HANDLEBAR WIDTH (MM)740/720740/720740740
STEM LENGTH (MM)70709090
CRANK LENGTH (MM)170175175175
SEATPOST LENGTH (MM)350350350350

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.