Ciklo-Sport

Kona Lava Dome 2022 Purple

-16%

Ušteda: ~1,100.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
6,799.00kn
5,699.00kn

Kona Lava Dome 2022 ljubičasti

Dostupne veličine
15'' (S)
17'' (M)
19'' (L)
21'' (XL)

Lava Dome je nešto kao tvoj najbolji prijatelj, ali u obliku bicikla. Odličan je za vožnju po šumskim i brdskim stazama, odličan je u reliju po gradu, odličan je za skakutanje po susjednim stazama i najbolje od svega, sve to radi na pouzdan način.

Lava Dome donosi Microshift Advent 9 brzinski pogonski sklop sa clutchem na stražnjem mjenjaču kao i provedene bužire kroz okvir. Širi i jači 29" kotači koji mogu prihvatiti gumu do 2,6" čine ovaj bicikl spremnim za sve na njegovom putu.

Specifikacija dijelova:

DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaSuntour XCR 32 LO-R Coil Spring 100mm
PogonSamox 28t
Ležaj pogonaFeimin 73mm
PedaleKona JS2
LanacKMC X9
Stražnji lančanikMicroshift Advent 11-46t 9spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačMicroshift Advent w/ Clutch
Ručice mjenjačaMicroshift Advent
KočniceTektro HDM275 Hydraulic 180/160mm
Ležaj viliceFeimen HP-H868B
VolanKona XC/BC Riser
Lula volanaKona XC
Cijev sjedalaKona Thumb 31.6mm
SjedaloKona XC
ObručiAlex DP27K
Glavčine (p/z)Joytech 100x9mm / Joytech 135x10mm
ŽbiceStainless Black 14g
GumeWTB Trail Boss 29x2.25"

Geometrija:

Geometrija
VeličinaSMLXL
1ST LENGTH370420470530
2TT LENGTH576604636669
3REACH415440465500
4STACK624611620629
5STANDOVER727733738760
6HT ANGLE68686868
7HT LENGTH95105115125
8ST ANGLE75757575
9CS LENGTH450450450450
10BB DROP60606060
11BB HEIGHT315315315315
12WHEELBASE1135116411971231
13FRONT CENTER691720754787
14FORK LENGTH506506506506
15FORK OFFSET51515151

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.