Ciklo-Sport

Kona Lana'i 2022 Black

-20%

Ušteda: ~1,200.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
5,999.00kn
4,799.00kn

Kona Lana'i 2022 Crni

Dostupne veličine
15'' (S)
17'' (M)
19'' (L)
21'' (XL)

Svi se sjećamo svog prvog brdskog bicikla, a za mnoge to je bicikl baš poput Lana'i-a. Sa svojom pristupačnom cijenom i izvrsnom opremljenošću, Lana'i ti daje odličnu priliku za otkrivanje brdskog biciklizma, bez prevelikog početnog uloga. Lana'i-om tvoje istraživanje brdskih biciklističkih staza može započeti.

Lana'i dolazi s integriranim Shimano ručicama mjenjača i kočnica da pojednostavi kokpit i od sada dolazi u tri veličine kotača: 26" za XS, 27,5" za S i M, a 29" za L i XL.

Specifikacija dijelova:

DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaSuntour XCT30 DS Coil Spring 100mm
PogonShimano Altus 22/36t
Ležaj pogonaFeimin 73mm
PedaleKona JS2
LanacKMC Z8.3
Stražnji lančanikShimano HG200 12-32t 8spd
Prednji mjenjačShimano Altus
Stražnji mjenjačShimano Altus
Ručice mjenjačaShimano Altus
KočniceTektro M280 180/160mm
Ležaj viliceFeimen HP-H868B
VolanKona Aluminum Riser
Lula volanaKona Control
Cijev sjedalaKona Thumb w/Offset 31.6mm
SjedaloKona XC
ObručiAlex DP27K
Glavčine (p/z)Joytech 100x9mm / Joytech 135x10mm
ŽbiceStainless Black 14g
GumeWTB Trail Boss 29/27.5/26x2.25"

Geometrija:

Geometrija
VeličinaXSSMLXL
1ST LENGTH331370420470530
2TT LENGTH549572600631669
3REACH400415440465500
4STACK556585599620629
5STANDOVER675710718738760
6HT ANGLE67.568686868
7HT LENGTH100100115115125
8ST ANGLE7575757575
9CS LENGTH425435435450450
10BB DROP3050506060
11BB HEIGHT303304304315315
12WHEELBASE10851109113911921231
13FRONT CENTER662678709749787
14FORK LENGTH483490490506506
15FORK OFFSET4042425151

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.