Ciklo-Sport

Kona Blast 2021

-13%

Ušteda: ~1,000.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
7,999.00kn
6,999.00kn

Kona Blast 2021

Dostupne veličine
19'' (L)

Sličan kao i njegov brat bicikl - Mahuna, Blast je savršen all-rounder za osobu koja traži vožnju van asfalta ili želi kruzati po okolnim šumskim stazama.

Dolazi s unaprijeđenom Rock Shox Judy Silver Tk Solo Air vilicom sa 100mm hoda, kao i sa Shimano Deore pogonskim sklopom i disk kočnicama. Ako si fan plus bajkova, možeš staviti 2,8" gumu na WTB ST i27 TCS obruče. Blast je točno tamo gdje brdo upoznaje funkcionalnost po odličnoj cijeni.

Specifikacija dijelova:

DioModel
Materijal okviraKona Race Light 6061 Aluminum Butted
VilicaRockShox Judy Silver TK Solo Air 100mm
PogonFSA Alpha Drive 1x 28t
Ležaj pogonaFSA 7420 73mm
PedaleKona JS2
LanacKMC X11
Stražnji lančanikShimano Deore 11-51t 11spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačShimano Deore
Ručice mjenjačaShimano Deore
KočniceShimano MT201 180/160mm
Ležaj viliceFSA No.57B
VolanKona XC/BC Riser
Lula volanaKona XC
Cijev sjedalaKona Thumb 31.6mm
SjedaloKona XC
ObručiWTB ST i27 TCS 2.0
Glavčine (p/z)Formula 100x9mm / Formula 135x10mm
ŽbiceStainless Black 14g
GumeMaxxis Forekaster 27.5x2.35"

Geometrija:

Geometrija
VeličinaSMLXL
1ST LENGTH370420470530
2TT LENGTH572600628667
3REACH415440465500
4STACK585599608622
5STANDOVER710719725748
6HT ANGLE68686868
7HT LENGTH100115125140
8ST ANGLE75757575
9CS LENGTH435435435435
10BB DROP50505050
11BB HEIGHT305305305305
12WHEELBASE1109113911681208
13FRONT CENTER678709737778
14FORK LENGTH490490490490
15FORK OFFSET42424242
15FORK OFFSET51515151

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.