Ciklo-Sport

Kona Big Honzo 2021

-20%

Ušteda: ~2,100.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
10,499.00kn
8,399.00kn

Kona Big Honzo 2021

Dostupne veličine:
M (17'')
L (19'')
XL (21'')

Big Honzo je ubojica bicikl za cijenu. Ima sve što trebaš i ništa što ne trebaš.

Porširene Shimano glavičine, drže WTB obruče i 27,5+ Ranger gume. Shimano hidraulične disk kočnice i Deore 11 brzinski pogonski sklop bicikl čine dosljednim i intuitivnim. Ovo je savršen bicikl kad trebaš malo više gripa za kotrljanje preko zeznutih korjenja i kamenja.

Specifikacija dijelova:

DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted
VilicaSuntour XCR34 LOR DS Coil Spring 130mm
PogonShimano MT5100 30t
Ležaj pogonaShimano 73mm
PedaleKona JS2
LanacKMC X11
Stražnji lančanikShimano Deore 11-51t 11spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačShimano Deore
Ručice mjenjačaShimano Deore
KočniceShimano MT201 180/160mm
Ležaj viliceFSA No.57B
VolanKona XC/BC
Lula volanaKona XC
Cijev sjedalaTrans-X Dropper Internal 31.6mm
SjedaloKona Trail
ObručiWTB ST i35 TCS 2.0
Glavčine (p/z)Shimano 110x15mm / Shimano 148x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
GumeWTB Ranger 27.5x2.8"

Geometrija:

Geometrija
VeličinaSMLXL
1ST LENGTH370420470530
2TT LENGTH592619647684
3REACH425450475510
4STACK622631640649
5STANDOVER723729736758
6HT ANGLE67.567.567.567.5
7HT LENGTH95105115125
8ST ANGLE75757575
9CS LENGTH430430430430
10BB DROP50505050
11BB HEIGHT310310310310
12WHEELBASE1144117312021241
13FRONT CENTER719747776815
14FORK LENGTH541541541541
15FORK OFFSET51515151

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.