Ciklo-Sport

Kona Process 153 DL 29 2021

-20%

Ušteda: ~7,500.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
37,499.00kn
29,999.00kn

Kona Process 153 DL 29 2021

Dostupne veličine:
21'' (XL)

Process 153 DL 29 trkaći je konj za enduro divljake diljem svijeta.

Dolazi sa RockShox Super Deluxe Select Plus stražnjim amortizerom i Lyrik Select RC Charger DebonAir vilicom, a suprotstavlja se svim udarcima. Snažne Sram kočnice G2 RS zaustavljaju kaos kad je to potrebno. Agresivne Maxxis Assegai i Minion DHR gume omotane oko WTB KOM Trail obruča održavaju brzo i glatko kotrljanje bicikla. Novi TranzX +RAD dropper omogućuje podešavanje tako da je tvoj sic uvijek savršene visine.

Specifikacija dijelova:

DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted 153mm Travel
VilicaRockShox Lyrik Select RC charger DebonAir 160mm Tapered 110mm Spacing
Stražnji amortizerRockShox Super Deluxe Select Plus Trunnion
PogonSRAM NX Eagle DUB 32t X-Sync Eagle
Ležaj pogonaSRAM DUB PF92
Pedalen/a
LanacSRAM SX-Eagle
Stražnji lančanikSRAM NX-Eagle 11-50t 12spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačSRAM GX-Eagle
Ručice mjenjačaSRAM NX-Eagle
KočniceSRAM G2 RS 200/180mm
Ležaj viliceFSA Orbit 1.5 EP ZS
VolanKona XC/BC 35
Lula volanaKona XC/BC 35
Cijev sjedalaTrans-X Dropper +RAD Internal 31.6mm
SjedaloWTB Volt
ObručiWTB KOM Trail i30 TCS
Glavčine (p/z)Formula 110x15mm / Formula 148x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
GumeMaxxis Assegai EXO TR 3C 29x2.5" WT / Maxxis Minion DHR II EXO TR 3C 29x2.4" WT

Geometrija:

Geometrija
VeličinaMLXL
1ST LENGTH410450485
2TT LENGTH599628667
3REACH455480515
4STACK615625635
5STANDOVER700710720
6HT ANGLE64.564.564.5
7HT LENGTH97108119
8ST ANGLE76.976.976.9
9CS LENGTH435435435
10BB DROP303030
11BB HEIGHT345345345
12WHEELBASE121512441284
13FRONT CENTER781811851
14FORK LENGTH571571571
15FORK OFFSET424242

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.