Ciklo-Sport

Kona Process 134 DL 29 2021

-20%

Ušteda: ~6,080.00kn

Cijena:
U cijenu je uključen PDV
30,399.00kn
24,319.00kn

Kona Process 134 DL 29 2021

Dostupne veličine:
XL

Process 134 DL 29 pokazao se jednim od najpopularnijih Kona 2020. godine.

Zbog cijene? Specifikacije? Kombinacija toga dvoje? Kladimo se da će i ovaj oduševiti.

Iznimno snažne Sram G2 RS kočnice drže brzinu pod kontrolom, dok RockShox Pike Select RC Charger DebonAir vilica i Deluxe Ultimate stražnji amortizer pružaju osjećaj amortizacije bez kraja. Od sada i na manjim okvirima dolaze duži dropperi tvornički, a s novimm TranzX +RAD dropperom svi će pronaći svoj osjećaj udobnosti.

Specifikacija dijelova:

DioModel
Materijal okviraKona 6061 Aluminum Butted 134mm Travel
VilicaRockShox Pike Select RC charger DebonAir 140mm Tapered 110mm Spacing
Stražnji amortizerRockShox Deluxe Ultimate Trunnion
PogonSRAM NX Eagle DUB 32t X-Sync Eagle
Ležaj pogonaSRAM DUB PF92
Pedalen/a
LanacSRAM SX-Eagle
Stražnji lančanikSRAM NX-Eagle 11-50t 12spd
Prednji mjenjačn/a
Stražnji mjenjačSRAM GX-Eagle
Ručice mjenjačaSRAM NX-Eagle
KočniceSRAM G2 RS 200/180mm
Ležaj viliceFSA Orbit 1.5 EP ZS
VolanKona XC/BC 35
Lula volanaKona XC/BC 35
Cijev sjedalaTrans-X Dropper +RAD Internal 31.6mm
SjedaloKona Trail
ObručiWTB KOM Light i30 TCS
Glavčine (p/z)Formula 110x15mm / Formula 148x12mm
ŽbiceStainless Black 14g
GumeMaxxis Minion DHF EXO TR 3C 29x2.5" WT / Maxxis Dissector EXO TR 3C 29x2.4" WT

Geometrija:

Geometrija
VeličinaSMLXL
1ST LENGTH385410450485
2TT LENGTH569596625664
3REACH425450475510
4STACK601605615625
5STANDOVER715725725725
6HT ANGLE66666666
7HT LENGTH9398109120
8ST ANGLE76.576.576.376.2
9CS LENGTH427427427427
10BB DROP33333333
11BB HEIGHT342342342342
12WHEELBASE1159118612161255
13FRONT CENTER734761791830
14FORK LENGTH551551551551
15FORK OFFSET51515151

Adresa

Hrvatske Bratske Zajednice 4,

10000 Zagreb, Hrvatska

(u podnožju Nacionalne i sveučilišne knjižnice - NSK)

Radno vrijeme

Radnim danima:08:00 - 20:00
Subotom:09:00 - 14:00
Nedjeljom i blagdanima:Zatvoreno
Ciklo-Sport

© 2019. Ciklo-Sport d.o.o.